Астрологія

Любителі плести інтриги: хто вони за знаком зодіаку

Іноді до брехні доводиться вдаватися всім. Люди схильні шукати власний зиск, отримувати якісь бонуси, сприяючи іншим.

Багато хто при цьому здатний на доброту, на безкорисливість, на те, щоб просто зробити добру справу для того, кого вони так люблять. Але винятки все ж таки є.

Є особи, які мають схильність плести навколо себе інтриги, отримувати за рахунок цього особисту вигоду. З’являються світ вони під кількома знаками зодіаку.

Водолій

Індивіди цього сузір’я є вродженими хитрюгами. Водолії плестимуть інтриги, обдурюватимуть близьких, ускладнюватимуть водночас обстановку навколо.

Навколишні при цьому страждатимуть, а ось представники знаку отримуватимуть незвичайне задоволення. Водолії будуть плести інтриги і тоді, коли йтиметься про їхню кар’єру. Вони все прораховуватимуть, повертатимуть ситуацію так, щоб працювали решта, а вони при цьому лише результатами хвалилися.

У них виходить провертати все задумане, оскільки вони мають неабиякий розум.

Риби

Люди цього знака відрізняються підступністю, але старанно її приховувати не вміють. Риби діятимуть прямо, не приховуватимуть своїх брудних намірів ні від кого.

 

Читайте також: Посійте ці квіти на кожній грядці і не знатимете горя: фокус, який позбавить від усіх комах

 

Їх часто викриватимуть в обмані, але вони не визнаватимуть своїх помилок. Представники знаку стоятимуть на своєму, проводитимуть часом навіть безглузді аргументи на користь своєї думки. Тільки тоді, коли з ними погодяться, Риби заспокояться.

Словом, оточуючих вони братимуть нахабством, хитрістю та змором.

Терези

Представники цього зодіакального сузір’я не люблять конфлікти, уникають їх, завдяки чому завжди виглядають спокійними. Але насправді вони не є такими.

Терези дуже підступні, схильні маніпулювати оточуючими з метою отримати бажане. Вони хитруватимуть, обманюватимуть, щоб запобігти початку перепалки, щоб не лаятися ні з ким.

При цьому вони зважать на свої інтереси, не подумають про інших, отримають обманним шляхом те, чого хотіли.

Не варто вірити у щирість намірів особистостей названих знаків. Вона у них відсутня, вони не здатні демонструвати її за жодних обставин.

Вам також має сподобатись...