Астрологія

Найгірші бабусі: хто вони за знаком зодіаку

Бабуся – людина, яка найбільше в сім’ї любить дітей, яка готова їм віддати все, аби тільки вони були щасливі. Жінки мріють про те, щоб опинитись у цьому статусі, щоб відчути себе потрібними.

У багатьох при цьому виходить стати прикладом для наслідування, налагодити контакт з онуками, почати допомагати їх виховувати і полегшити цим життя батькам. Але за таким оптимістичним сценарієм все розвивається далеко не завжди.

Є жінки, з яких виходять просто страшні бабусі. З’являються на світ вони під кількома знаками зодіаку.

Скорпіон

Внутрішній світ – те, про стан чого жінки цього сузір’я дбають найактивніше. Скорпіони з роками все глибше йдуть у себе, воліють обривати контакти з усіма, хто порушує їхній спокій.

Онуки рідко дозволяють посидіти спокійно, тому представниці знаку не прагнуть проводити час із ними. Вони до всіх своїх обов’язків підходять формально, наприклад, годують дітей, читають їм. Але просто поговорити з ними, поспілкуватися по душах їм не під силу.

Стрілець

Жінки цього знака не знаходять часу на онуків. Стрільці мають масу захоплень та справ, намагаються приділити увагу собі насамперед. В результаті вони витрачають весь час на себе, на те, що важливе саме для них.

З малюками вони можуть тільки привітатися, позайматися чимось не дуже обтяжливим і не дуже стомлюючим.

 

Читайте також: Чи потрібно пересаджувати смородину і як це зробити правильно: розповіли досвідчені садівники

 

Риби

Представниці цього зодіакального сузір’я постійно витають у хмарах, про щось мріють. Риби живуть у світі своїх мрій і фантазій, до того, що відбувається в реальності, їм немає жодної справи.

Внуки їх лише відволікають від думок та роздумів. Тому спілкування з ними вони обмежують.

Овен

Підбирати слова жінки цього знака не схильні. Овни гострі на язик, завжди кажуть, що думають. Їхні колкі фрази нерідко зачіпають навіть дорослих.

Про маленьких дітей не варто й говорити: вони після промов Овнів ізолюються, намагаються не траплятися на очі нікому, щоб не привертати до себе зайвої уваги.

Залишати онуків із бабусями наведених знаків – ідея погана. Вони не впораються гідно з обов’язками, які будуть покладені на них.

Вам також має сподобатись...