Стосунки

5 Речей, які змушують чоловіка закохуватися у вас знову і знову

Бажання сподобатися чоловікові – це так природно для будь-якої жінки. Питання тільки в тому, скільки зусиль вона повинна докласти для цього.

Втім, чи повинна взагалі жінка робити спеціальні кроки або чоловік просто буде радіти тому, що на нього звернули увагу?

Скільки людей – стільки й думок, тому кожен буде виходити зі своєї конкретної ситуації.

При цьому психологи виділяють певні риси характеру жінок, які обов’язково залучають чоловіків і підтримують його інтерес протягом усього життя.

 

1. Залишатися загадкою

Якщо жінка розкриває свої вміння і таланти поступово, а також наповнюється новими вміннями, то чоловіка завжди буде залучати процес відкриття їх.

 

2. Доброта і ласка

Такі щирі почуття «прочитуються» буквально з перших хвилин знайомства, адже чоловіки особливо потребують любові і ласки, хоча можуть і не показувати цього.

 

 

Читайте також: «Безневинні» звички жінки, через які чоловік назавжди йде до іншої

 

3. Зберігати свою гідність

Любов можлива лише при рівноцінності партнерів, коли жінка залишається собою, не намагається повністю підлаштуватися під чоловіка і при цьому поважає його погляди, думки, бажання.

 

4. Почуття гумору

Якщо жінка вміє тонко, але не на зло, пожартувати над собою, то це завжди має в своєму розпорядженні чоловіка. А якщо ще до місця буде сказаний жарт або розказаний анекдот, то шанси на поклоніння значно збільшуються.

 

5. Розум

З розумною жінкою завжди є, про що поговорити. У неї можна запитати пораду або ж поділитися своїми думками, обговорити проблему.

Вам також має сподобатись...