Новини

Ймовірні переговори Зеленського та Путіна стали на паузу після приїзду Джонсона

Після приїзду прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона до Києва можлива зустріч президентів України Володимира Зеленського та Росії Володимира Путіна стала менш імовірною.

Про це йдеться у статті “Української правди”Від “капітуляції” Зеленського до капітуляції Путіна. Як тривають переговори з Росією”

“Російська сторона… була практично готова до зустрічі Зеленський – Путін.
Але сталося дві речі, після яких член делегації України Михайло Подоляк мав відкрито визнати, що зустріч президентів уже “не вчасно”.

Перша – викриття звірств, згвалтувань, вбивств, розправ, пограбування, невиборчих бомбардувань, сотень та тисяч інших військових злочинів, скоєних російськими військами на тимчасово захоплених українських територіях…

Друга перешкода для домовленостей із росіянами прилетіла до Києва 9 квітня”.

За даними джерел УП наближених до Зеленського, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, який сюрпризом з’явився у столиці, привіз два простих меседжі.

Перший про те, що Путін – військовий злочинець, його треба дотискати, а не домовлятися із ним.

І другий – якщо Україна готова з ним підписувати будь-які угоди про гарантії, то вони – ні.

 

Читайте також: Застосування ядерної зброї – неприпустиме – Лукашенко

 

Така позиція Джонсона засвідчила: колективний Захід, який ще в лютому пропонував Зеленському здатися і тікати, тепер відчув, що Путін насправді зовсім не такий всесильний, яким його уявляли, і що саме зараз з’явився шанс його дотиснути.

Через три дні після того, як Джонсон поїхав назад до Великої Британії, Путін вийшов до публіки і заявив, що переговори з Україною “зайшли в глухий кут”.

А ще через три дні до Києва знову приїхав Роман Абрамович, і президент Зеленський офіційно заявив, що договорів з безпеки з Росією може бути два: один стосуватиметься власне співіснування України з РФ, другий – виключно гарантій безпеки, бо не всі “бачать себе” за одним столом із РФ”.

Саме після цього, за словами джерела УП, двосторонній переговорний процес став на паузу.

Вам також має сподобатись...