Новини

Україна заповнила опитувальник, необхідний для руху до ЄС – ОП

Опитувальник, необхідний для набуття Україною статусу кандидата в ЄС, вже повністю заповнений. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква в ефірі телемарафону

“Як президент і обіцяв Урсулі фон дер Ляйєн, коли вона відвідувала 8 квітня Україну, що протягом тижня Україна заповнить опитувальник, який пані Урсула привезла з собою.

Сьогодні минув тиждень, і можемо констатувати, що той документ, який привезла Урсула , з української сторони заповнено.

 

Читаайте також: ЗМІ знайшли щоденник офіцера РФ, де той розмірковує про війну, гітлеризм і смерть Путіна

 

Тож далі буде м’яч на боці Європейської комісії. Вона готуватиме відповідну рекомендацію, чи виконує Україна копенгагенські критерії членства. Без такої рекомендації ніхто в ЄС не прийме.

Ми очікуємо, що на основі цієї інформації, яку ми надали Європейській комісії, така рекомендація буде позитивною, а далі м’яча на стороні держав-членів ЄС”.

Заступник керівника ОП додав, що Україна очікує надання їй статусу країни-кандидата на членство в ЄС на засіданні Європейської ради у червні.

“А далі маємо розпочатися переговори про вступ України до ЄС. І коли ми такі переговори проведемо, можна вже говорити про повноцінне членство України в ЄС”, – сказав він.

Вам також має сподобатись...