Астрологія

Гороскоп ворогів: з ким несумісні у дружбі знаки зодіаку

Сумісність знаків зодіаку між собою залежить від того, до якої з чотирьох стихій — вогонь, земля, вода або повітря — вони відносяться.

Вважається, що найкращі стосунки складаються між людьми, народженими під однаковими знаками чи знаками, що належать до однієї стихії.

Але з ким стосунки будуть найбільш напруженими та негативними?

Овен та Близнюки

Овен – знак вогню. Його протилежністю є Близнюки – знак повітря.

Ініціативних та вольових Овнів дратують нерішучість та вічні коливання Близнюків, тому спілкування між ними складається із суцільних постійних та безкомпромісних суперечок.

Близнюки та Риби

Близнюки ж несумісні з Рибами – знаком води. І для того, і для іншого характерна двоїстість, і це вносить у їхні стосунки плутанину.

До того ж, керівник Близнюків Меркурій терпіти не може стихію води, до якої належать Риби.

Телець та Рак

Телець, знак землі, найгірше уживається зі знаком води — Раком, який приносить хаос у врівноважений та комфортний простір, який старанно зводить навколо себе Телець.

Рак та Лев

Рак же весь час ворогує із ще одним знаком вогню — Левом. Ці двоє постійно зі змінним успіхом борються за перше місце на п’єдесталі.

Лев та Діва

Лев, своєю чергою, є антагоністом знака землі – Діви. Своїм занудством та критичністю Діви легко можуть довести Левів до істерики.

Діви та Овен

 

Читайте також: Смажене борошно. Навіщо воно потрібне на кухні

 

Діва ненавидить властиву Овнам зарозумілість. Тому їм протипоказано навіть перебувати в одній кімнаті.

Терези та Стрільці

Терези, знак повітря, практичні і не виносять знак вогню — Стрільців, які відносяться до життя бездумно та безтурботно.

Скорпіон та Терези

Скорпіон — знак води, він нападає, не роздумуючи, а Терези довго зважують наслідки своїх кроків, і це створює проблеми у їхніх стосунках, особливо любовних.

Стрілець та Козеріг

Стрілець витає в хмарах і не може ужитися зі знаком землі – Козерогом, що не дає простору фантазії і який всіма кінцівками твердо стоїть на землі.

Козеріг та Телець

Козеріг же не виносить Тельця. Обидва знаки однаково сильні, але один намагається уникати змін, інший – навпаки, вітає їх.

Водолій та Водолій

Водолій — знак повітря — найгірший ворог… Водолія! Представники цього знака дуже вперті і тому ніколи не можуть домовитись між собою.

Вам також має сподобатись...