Новини

Фінал вашого життя буде в кращому випадку за ґратами – Зеленський до пропагандистів РФ

На головному прокремлівському пропагандистському сайті “РИА Новости” вийшла стаття про те, що їм хочеться зробити з Україною. Серед іншого окупанти хочуть “перевиховати” український народ, влаштувати жорстку цензуру у політиці, культурі та освіті.

Тож Зеленський заявляв, що стаття на сайті РІА «Новости», в якій обґрунтовується геноцид українців, буде одним із доказів для майбутнього трибуналу.

Президент також попереджає російських пропагандистів, які виправдовують звірства РФ проти України, що фінал їхнього життя в кращому разі буде за ґратами. Про це він заявив у своєму черговому відеозверненні

 

Читайте також: Як скласти ідеальний продуктовий запас у бомбосховище

 

“Кожна нормальна людина у світі розуміє, хто приніс війну та масові смерті на українську землю. Є безліч доказів того, що саме російські військові знищують мирні міста, викрадають, катують, убивають мирних людей.

Тому російським пропагандистам та їхнім керівникам зараз може вдатися лише одне – напрацювати на вирок майбутнього трибуналу. Який буде, буде подібний до вироку Юліусу Штрайхеру, одному з ідеологів нацизму, головному редактору тижневика “Der Stürmer”. Він був страчений за антисемітську пропаганду та заклики до геноциду.

У наш час уже не страчують. Але всім скабеєвим, вечірнім мудозвонам, вибачте, фронтовим брехунам та їхнім керівникам у Москві варто запам’ятати: фінал вашого життя буде за ґратами. У кращому випадку”.

Вам також має сподобатись...