Новини

У РФ заявили, що мета Путіна – “зміна свідомості українців” та “відкрита Євразія до Лісабона”

Заступник секретаря Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв продовжує називати звірства росіян у Бучі та Маріуполі фейками, та додавати, що мета Росії – змінити свідомість українців та створити “відкриту Євразію від Лісабона до Владивостока”. Про це заявило російське пропагандистське видання “РИА Новости” з посиланням на Медведєва

“Цьогорічний український радикал теж виріс за учнівською лавою. У гарних вишиванках і з думками про ненависть до всього російського. Замість пишатися спільними досягненнями предків, з 1991 року “на коліні” писалася псевдоісторія української державності”.

В уяві Медведєва “пасіонарна частина українців останні 30 років молилася на Третій рейх”. Підлеглий Путіна заявив, що “Україна перетворилася на Третій рейх” і нібито “Україну спіткає його ж доля”.

 

Читайте також: Фінал вашого життя буде в кращому випадку за ґратами – Зеленський до пропагандистів РФ

 

Як і іншим представникам влади Росії, Медведєву в Україні також здалися якісь “нацисти”, яких самі українці на своїй землі ніколи не бачили.

“Президент Росії Володимир Путін твердо поставив мету демілітаризації та денацифікації України. Ці складні завдання не виконуються одномоментно. І вони вирішуватимуться не лише на полях битв.

Змінити криваву та повну брехливих міфів свідомість частини нинішніх українців – найважливіша мета. самих українців та можливості нарешті побудувати відкриту Євразію – від Лісабона до Владивостока”, – підсумував підлеглий Путіна.

Вам також має сподобатись...