Шоу-бізнес

Екс-учасниця гурту “НеАнгели” Вікторія чесно зізналася про особисте життя і багатих наречених: багато чого йшло не за планом

Вікторія Смеюха з групи “НеАнгели”, а нині вже сольна співачка, дуже рідко розповідає про своє особисте життя, надаючи перевагу приховувати подробиці.

Адже одногл разу артистка вже обпеклася, показавши публіці свого нареченого – актора і каскадера Івана Стрижакова, оголосивши про швидке весілля, але молодий чоловік зрадив зірці з її прихильницею, що стало надзвичайним ударом для дівчини.

Як дізнаємося, Вікторії вже не один раз робили пропозиції чоловіки, але ось під вінець  з жодним із них вона не пішла.

Чому ж так сталося, артистка зізналася в інтерв’ю Славі Дьоміну в шоу “Слава +”.

Так, Вікторії робив пропозицію заможний наречений – бізнесмен, який займався будівельним бізнесом. Він запропонував переїхати з ним в Іспанію, однак співачка відмовилася.

 

“Мене привело життя в потрібну точку і мені довелося на той момент вибирати – я вибрала сольну кар’єру. Але стосунки були дуже серйозними і ця людина любила мене по-справжньому”, – пояснила співачка і уточнила, що зараз підприємець одружений і у нього є троє дітей .

 

Як вже зазначалося, жінці неодноразово пропонували вийти заміж.

“Я навіть погоджувався, але потім все якось йшло не за планом”, – коротко прокоментувала Віка.

 

У дівчини були довготривалі стосунки. Вона зустрічалася з чоловіками по 2-3 роки, після чого отримувала від них пропозиції руки і серця, були і ті, хто наважувалися на такий відповідальний крок вже після кількох місяців знайомства.

 

Читайте також: Ірина Білик відверто озвучила причину розлучення і заговорила про нове весілля

 

Жінка зізналася, що, як правило, сама розривала стосунки, але з Стіжаковим було інакше – він сам звів нанівець їхні плани на майбутнє.

Це болісно, ​​але не завжди. І не завжди це було за моєю ініціативою. Тільки один раз був, коли я залишилася за дверима. Я дуже хотіла, але не відбулося. Добре, що мені вистачило сил сублімувати енергію у творчість і повірити в нові відносини, які поетапно зароджувалися потім “, – зазначила Смеюха.

 

Зараз же у Вікторії немає серйозних стосунків, але їй дуже хочеться їх побудувати.

Заради дитини вона не готова кидати кар’єру, але готова на компроміси. Їй важливо знайти свою людину, і тоді в житті артистки настане баланс між особистим і роботою.

Вам також має сподобатись...