Лайфхаки

Дієтолог пояснила, як позбутися неприємного запаху тіла

Якщо людина починає скаржитися, що від неї йде неприємний аромат навіть при дотриманні всіх норм гігієни та використанні дезодоранту, то можливо, слід переглянути свій раціон.

Запах тіла залежить від того, якій їжі він надає перевагу.

Про це розповіла дієтолог Джанет Коулман для порталу Eat This, Not That!

Як зазначила лікар, появу неприємного запаху викликають кофеїн, спеції, гострий соус та алкоголь. Гостра їжа також провокує посилене потовиділення.

З цієї причини, як зауважила лікарка, від таких продуктів варто відмовитися.

Особливу увагу слід звернути на їжу з високим вмістом сірки. Якщо з такою їжею переборщити, від чоловіка чи жінки може почати пахнути тухлими яйцями.

 

Читайте також: Поліція Іспанії підтверджує затримання Шарія

 

Потовиділення посилює стрес. Коулман порекомендувала почати спокійніше ставитися до життєвих негараздів, щоб не завдавати шкоди власному організмові.

Також вона порекомендувала приймати необхідні ліки лише за рекомендацією лікаря. Інакше можливі неприємні побічні ефекти.

Крім того, до неприємного запаху тіла можуть призводити одяг зі штучних недихальних матеріалів, інфекційні або хронічні захворювання.

З цієї причини важливо періодично проходити медичні обстеження, вибирати натуральні тканини та дотримуватися елементарних правил гігієни, щоб убезпечити себе від схожих проблем.

Вам також має сподобатись...