Лайфхаки

Чому потрібно обов’язково їсти яйця і вершкове масло на сніданок

Ці ідеальні для сніданку продукти потрібні для підтримки здоров’я і забезпечення організму енергією.

Хороший день завжди починається з найголовнішого прийому їжі – сніданку, а все тому, що їжа є паливом, яке здатне зробити нас не лише щасливішими, а й забезпечити організм енергією на весь день.

Однак далеко не завжди сніданок є корисним, адже часто ми готуємо страви, навіть не замислюючись про те, що вони можуть завдати шкоди як нашому організму, так і фігурі. На щастя, нутриціологи знають, які продукти є частиною ідеального сніданку.

 

Головні продукти ідеального сніданку

Згідно з рекомендацією експерта, кращий сніданок складається з яєць і вершкового масла – продуктів досить простих, але багатих корисними речовинами.

В сукупності вони містять більше 40 вітамінів, серед яких групи В, А. Е, D, K, а також мікро- і макроелементи, необхідні для підтримки здоров’я. До них відносяться магній, цинк, калій, кальцій, селен, мідь, марганець, залізо та багато інших.

 

Читайте також: Євген Клопотенко поділився рецептом лінивих голубців: легко, швидко і неймовірно смачно!

 

Яйця

Корисними вони є ще й тому, що всього в 100 грамах яйця – близько 11-13 грамів протеїну або натурального продукту, в складі якого є чистий білок – речовина, по-перше, що є будівельним матеріалом, а по-друге, життєво необхідне організму для перенесення поживних речовин до клітин, зазначила експерт.

 

Масло

А ось вершкове масло – це справжній суперфуд для організму, особливо, якщо воно натуральне. Користь такого продукту полягає в його жиророзчинних вітамінах групи А, D, Е і К і, звичайно, в жирних кислотах.

Неможливо не згадати, що в поєднанні ці компоненти покращують зростання нігтів, волосся і підвищують пружність шкіри, оскільки сприяють уповільненню процесу старіння і регенерації клітин.

Ось такі чудо продукти, які відмінно застосовуються в антивіковій терапії, а, головне, вони бюджетні та їх можна знайти абсолютно в кожному супермаркеті.

Вам також має сподобатись...