Астрологія

5 Знаків зодіаку, які найчастіше розлучаються

Через те, що у кожного знака зодіаку в кожній ситуації проявляються різні риси характеру, можна виокремити тих, хто схильний до розлучень найбільше. Ми розкажемо, чому так відбувається та як уникнути розлучення

 

1.Телець

Тельці – досить імпульсивні і надто емоційні люди. Вони не дають вдруге шансів нікому. Ці знаки зодіаку розлучаються відразу, як тільки дізнаються про щось неприємне.

Загалом, – це перфекціоністи, яким потрібен ідеальний шлюб. У своєму шлюбі ж назвати їх поганими чоловіками або дружинами язик не повернеться, адже вони дуже дбайливі, люблячі та уважні.

Однак, їх найголовніша проблема в тому, що вони висувають досить серйозні вимоги, виконувати які зовсім не легко. Тельцям потрібно позбавлятися від стресів і негативу якомога швидше, щоб це не назбиралося всередині. Адже коли Тельці спокійні – немає людей приємніше і миліше.

 

2.Близнюки

Близнюки найчастіше інфантильно та егоїстично ставляться до шлюбу. Вони думають, що все буде добре, незважаючи ні на що, на жодні труднощі, проблеми, але самі рідко щось роблять для їх вирішення.

Їм потрібен той, хто зміг би контролювати їх, та тримати все в своїх роках. Це повинна бути дуже сильна і відкрита людина.

Близнюки частіше, ніж інші знаки зодіаку, не витримують одноманітності, буденності і рутини, тому вони, як тільки бачать щось схоже – одразу тікають.

А ось проблема Близнюків у тому, що вони занадто швидко і необдумано приймають рішення щодо шлюбу чи навіть простих відносин. Це означає те, що до цього процесу варто підходити трохи відповідальніше, розрізняючи просте захоплення і справжнє кохання.

 

Читайте також: “Гоніться за сімейним щастям, а не за грошима”

 

3.Терези

Терези – достатньо легковажні люди. Часто шлюб для них – це лише красива церемонія, не більше.

У тих, хто сприймає їх надто серйозно, також існують свої проблеми.

У Терезів є найголовніша пристрасть – це необхідність постійно бути в центрі уваги.

Якщо ж друга половинка не робить компліменти Терезам , а ще й ревнує та обмежує їх свободу, то в такому шлюбі їм зовсім НЕ буде комфортно – а, отже, розлучення неминуче.

 

4.Стрілець

Ці знаки зодіаку найчастіше розлучаються саме за своєю ініціативою.

Вони більше, ніж будь-хто інший, цінують незалежність, свободу і обожнюють нові емоції та екстрим. Нерідко таким людям стає нудно, тому вони шукають щось нове, особливо нові захоплення чи хобі.

Якщо ж для інших зла буденність настає через тривалий період часу, то у Стрільців цей період набагато менший.

Стрільцям обов’язково потрібна яскрава, запальна друга половинка, яка буде підтримувати їх в прагненні до нових вражень і емоцій, а також сама буде прагнути до насиченого життя. В такому випадку шлюб буде неймовірно міцним та неймовірно щасливим.

 

5.Риби

Риби найчастіше самі провокують на розлучення свого партнера.

З цими людьми завжди цікаво та весело, вони енергійні, запальні і чудово вміють жартувати. Вони, здавалося б, ідеальні, але постійно думають лише про себе.

Риби повні різноманітних переживань і внутрішніх комплексів, які помітно відображаються на їх настрої.

Ці знаки зодіаку руйнують шлюб, тому що не вміють розмовляти про свої почуття і ділитися переживаннями, а, як ми знаємо, в стосунках це найголовніше.

У стосунках важливе вміння бути відкритими, але Риби майже постійно залишаються у своїх переживаннях.

Рибам потрібно вчитися відкриватися і довіряти.

Вам також має сподобатись...