Астрологія

Привороти: на які знаки зодіаку не діють

Приворот – спосіб магічного впливу, який змушує об’єкт пристрасті закохатися, вступити в романтичні відносини з тими, хто провів обряд.

Люди розуміють, що невинною така дія не є, але все одно вдаються до неї, якщо інакше не вдається звернути на себе увагу симпатичної їм людини.

У багатьох випадках це спрацьовує, надає потрібні результати.

Але є й такі особистості, на яких приворот не діє взагалі. Народжуються вони під кількома знаками зодіаку.

Близнюки

Індивіди цього сузір’я що неспроможні ні на чому зосередитися, їх настрій постійно змінюється, інтереси їх теж не є перманентними.

На хвилю Близнюків за рахунок цього налаштуватися неймовірно складно. Встановити із ними контакт, направити потік енергії під силу нікому.

А без цього приворот не подіє, не дасть жодного результату.

Діва

Представники цього зодіакального сузір’я завжди зайняті справами, роботою. Діви не відволікаються на дрібниці, намагаються бути зосередженими.

Налагодити з ними контакт, впливати на них не дуже простим шляхом не вдасться ні в кого. Також у Дів від магічного впливу є природний захист. Він робить їх майже невразливими.

Терези

 

Читайте також: Просто залийте курячі крильця соєвим соусом: секрет, про який багато хто шкодує, що не зналич

 

У магію і паранормальні явища люди цього знака не вірять. Це і захищає Терезів від будь-якого впливу.

Їх ніхто і ні до чого не може примусити, ніхто не може зламати їхню волю. Вони самі розпоряджаються своїми почуттями, вибирають, з ким і коли будувати стосунки, від якого спілкування взагалі варто відмовитися.

Телець

На коханні особи цього знака не зациклені.

Тельці вирішують величезну кількість завдань кожен день, намагаються втілити за рахунок цього всі свої прагнення та наміри у реальність.

Вони можуть почати стосунки, якщо тільки така нагода підвернеться, спеціально шукати собі пару, вбиватися з приводу того, що це не дає результатів, вони не будуть. Ніяка стороння дія не змусить їх змінити свій підхід до романів.

Щоб магія працювала, у цьому мають бути зацікавлені усі сторони ритуалу. Представники наведених знаків не думають про кохання та стосунки, через що приворожити їх можливим не представляється.

Вам також має сподобатись...