Лайфхаки

5 ну дуже давніх лайфхаків, які використовують й до сьогодні

Ці лайфхаки були придумані ще років сто тому, але залишаються актуальними навіть зараз. Поради, перевірені поколіннями – це найкраще, що передалося нам у спадок.

Підбірка з 5 порад, перевірена ще нашими пра-пра-пра-бабусями точно стане в пригоді вам у повсякденному житті.

1. Видалення чорнила з одягу

Здається, якщо забруднити одяг чорнилом, то відіпрати його вже точно неможливо. Але це не так. Тут потрібно діяти швидко. Попробуйте занурити тканину в молоку – і результат вас здивує: чорнило дуже швидко зійде. А якщо ж залишаться якісь сліди, то просто потрібно випрати річ, як ви це робите зазвичай.

 

2. Перша допомога при потраплянні в шкіру скалки

Є лайфхак у наших бабусь, який точно допоможе витягнути зі шкіри скалку, навіть найменшу. При чому це можна зробити швидко і безболісно. Все, що потрібно: взяти маленьку баночку або склянку, парою або гарячою водою нагріти її внутрішню частину, а потім прикласти до шкіри над скалкою. Скляна має щільно прилягати до шкіри. Оскільки всередині скляної банки/склянки буде підвищений тиск, то скалка сама вийде зі шкіри.

 

Читайте також: «Я кохаю іншого. А ти – лише друг»

 

3. Нарізка хліба

Навряд чи хтось звертає увагу на такі деталі, як нарізка хліба, – думаєте ви. Але насправді це не зовсім так. Нарізавши хліб тонкими, акуратними шматочками, їсти його буде набагато приємніше. Та тут виникає інша проблема – хліб в такому випадку кришиться і ламається. Щоб уникнути цього, необхідно: занурити ніж в гарячу воду, швидко його протерти і починати різати хліб. Ось так вирішували складнощі наші предки.

 

4. Чи є масло натуральним та якісним?

Якісне вершкове масло – це завжди смачно й корисно. Але як дізнатися про його походження? Ось, що робили наші бабці й дідусі. Беремо невеликий шматочок паперу, змащуємо його маслом і підпалюємо. Якщо перед вами маргарин або ж неякісне масло- то запах буде різким і неприємним. А якщо справді натуральне масло – то воно навіть при високій температурі приємно пахне.

 

5. А як роз’єднати дві склянки, що з’єдналися між собою після миття посуду?

Дуже просто! Потрібно лише знати закони фізики. Отже: нижній стакан ми опускаємо в гарячу воду, а у верхній наливаємо холодної. Такий ну дууже простий лайфхак допоможе швидко їх роз’єднати!

 

Користуйтеся!

Вам також має сподобатись...