Стосунки

4 питання, які не варто ставити близьким та рідним

Коли людина спілкується з кимось із близьких друзів або з родичами, вона може почуватися вільно, може бути розкутою.

У такому стані вона матиме бажання спілкуватися на різні теми, не надто думати про те, як виглядає збоку.

Можливість ось так розслабитися сама по собі хороша, але часом саме вона стає причиною прояву нетактовності, демонстрації безкультурності.

Щоб не потрапляти у незручні ситуації, щоб не порушувати чужих кордонів, індивіду не доведеться постійно мовчати. Йому потрібно лише пам’ятати про питання, які не можна ставити навіть найближчим людям.

Коли про дітей замислишся?

Народження дитини чи відмова від неї – особиста справа кожного. Не варто цікавитись такими речами ні в кого, оскільки це порушує особисті межі співрозмовника.

Напевно, не можна знати, що стало причиною бездітності, чи немає якихось серйозних проблем, які не дозволяють втілити в реальність мрію про малюка.

Також співрозмовник може свідомо відмовитися від народження дитини через небажання її мати. Все це нікого не стосується.

Ти хворієш на щось? До лікаря візит був?

Якщо співрозмовник сам не ділиться відомостями про стан здоров’я, то подібні питання йому ставити не можна. Не варто уточнювати, чим саме він хворіє, що призначив лікар.

 

Читайте також: Чоловік незадоволений шлюбом: 4 речі, через брак яких немає задоволення від сімейного життя

Можна тільки ненав’язливо поцікавитися його самопочуттям, коли слушний момент для цього буде.

Кому пишеш?

Так може спитати представник старшого покоління, який побачить, що хтось дістав телефон, почав набирати повідомлення. Але чинити подібним чином не варто.

Якщо співрозмовник забажає розповісти про те, з ким спілкується, він зробить це. А подібне питання є вторгненням в особистий простір, якого в діалозі не має бути.

А чого ти так погладшав?

Або схуд. Фігуру, зовнішній вигляд обговорювати взагалі не можна ніде.

Різкі зміни у зовнішності можуть бути викликані не просто харчуванням, а й проблемами зі здоров’ям, про які співрозмовник може віддавати перевагу замовчувати.

Та й взагалі нікого не стосується того, як виглядає оточення.

Будь-які інші питання можна ставити, будь-які інші теми можна піднімати. Все це не виставить індивіда у непривабливому світлі, не покаже, що він нечемний.

Вам також має сподобатись...