Стосунки

Не варто робити при дітях: названі вчинки, які заборонені для батьків

Батьки повинні розуміти, що вони є головним орієнтиром і прикладом для наслідування дитини, яка у всьому намагається озиратися на дорослих.

Тому деякі вчинки мають бути для дорослих під забороною.

На що важливо звернути увагу

Не обговорюйте друзів дитини у негативному ключі

Не всім батькам подобаються друзі дітей, оскільки вони остерігаються поганого впливу.

Дорослі мріють про те, щоб дитина дружила лише з найкращими та позитивними дітьми, щоб самим ставати розумнішими та талановитішими.

Проте варто брати до уваги і думку дітей.

Якщо вони вибрали собі товаришів, то мали для цього вагомі підстави.

Тому в жодному разі не варто критикувати інших хлопців та обговорювати у присутності своєї дитини. Такий вчинок може образити чи поранити, як вважають експерти.

 

Читайте також: Як забрати тріщини на фарфорових чашках: простий та ефективний спосіб


Не показуйте свій депресивний стан

Дитина впевнена в тому, що батьки є найрозумнішими і найгіднішими людьми у світі, тому їм все під силу. Саме тому дорослих поважають і прагнуть бути схожими на них.

Тому батькам не варто руйнувати дитячу віру у свою “незламність”. Інакше діти почнуть сумніватися в авторитеті батьків і стануть більш тривожними.

Не сваріться

Ви можете бути незадоволеними діями або словами своєї “другої половинки”, проте для дитини мама й тато є найважливішими та найближчими людьми у світі.

Не можна показувати, що у ваших стосунках не все гладко. Намагайтеся вирішувати свої особисті конфлікти, коли дітей немає вдома.

Вам також має сподобатись...