Стосунки

Несумісні люди: 4 типи пар, які не зможуть бути разом

Досить часто стосунки, які не мають жодної перспективи, дуже красиво починаються.

Але чим довше вони продовжуються, тим частіше між партнерами виникають розбірки та розбіжності.

Зрештою, стає зрозуміло, що єдиний вихід із круговороту конфліктів полягає в тому, щоб розлучитися.

Нижче наведено 4 типи пар, які ніколи не зможуть бути разом.

Занадто різні люди

Спочатку різниця у поглядах на життя може ніяк не відбиватися на якості відносин. Поки чоловік і жінка не живуть разом, вони не відчувають, наскільки різними людьми є, або просто не надають цьому значення.

Справа в тому, що на романтичній стадії стосунків люди далеко не завжди розповідають один одному про свої життєві принципи та взаємні вимоги.

Проблеми, як правило, починаються лише коли закохані вирішують зійтись і жити разом. Ось тут і з’ясовується, що один з них любить проводити вихідні на дачі, а інший вважає за краще проводити вільний час вдома перед телевізором.

І чим більше таких суперечностей виявляється, тим важче парі зберегти свій союз. Зрозуміло, що абсолютно однакових людей не існує, але схожість у темпераментах та звичках вкрай бажана.

Горді, що не вміють прощати

Періодично конфлікти між закоханими виникають навіть за умови відмінної психологічної сумісності. Тому міцність відносин багато в чому залежить від того, чи вміють люди прощати один одного і забувати образи.

Якщо обидва партнери завжди готові зробити перший крок до примирення у разі сварки, їм не складе проблеми зберегти свої відносини, незважаючи на періодичні кризи.

Але буває і так, що кохання триває лише до першої сварки. Здавалося б, чоловік і жінка одна в одній душі не чують, але варто їм посваритися і все на цьому закінчується.

На жаль, такі ситуації не є рідкістю, і виникають вони в тих випадках, коли обидва партнери виявляються гордецями, яким легко втратити любов, ніж вибачитися.

Скнара і транжира

Психологи стверджують, що часто причиною проблем у відносинах стають різні погляди партнерів на фінансові питання.

 

Читайте також: Як легко очистити засалений комір пуховика без прання: господині будуть здивовані

Якщо один з них звик на всьому заощаджувати, а інший не любить собі в чомусь відмовляти, у такій парі постійно виникатимуть тертя, взаємне невдоволення та роздратування.

Ситуацію може певною мірою пом’якшити готовність партнерів підлаштуватися друг під друга. Якщо марнотратка злегка стримає свої витрати, а партнер, схильний до скнарості, хоча б іноді виявляти щедрість, конфліктів стане менше.

Але, як показує життєвий досвід, подібне притирання відбувається важко, і далеко не всі на це погоджуються.

Егоїсти, які думають лише про себе

Егоїзм – один з основних факторів, що руйнівно впливають на відносини. Коли чоловік і жінка утворюють пару, мається на увазі, що відтепер вони думають і переживають один одного, а не кожен за себе.

Найстійкіші спілки виникають у людей, здатних дбати про потреби членів своєї сім’ї, як про своїх.

Але коли обидва партнери, образно кажучи, тягнуть ковдру він, з-поміж них апріорі неспроможне виникнути порозуміння.

Замість того, щоб вкладати душу у свої стосунки, вони будуть сваритися через кожну дрібницю, пред’являти один до одного непомірні вимоги та необґрунтовані претензії. Самі розумієте, що довго такий союз не існує.

Вам також має сподобатись...