Єдина причина жіночих зрад

У нашому суспільстві жінки в основному прагнуть якомога раніше вийти заміж, створити сім’ю і обзавестися потомством.

Втім, в останні роки вік наречених все-таки збільшився, і це дуже правильно, саме з психологічної точки зору. Тому що юні дівчатка, тільки недавно закінчили школу, занадто натхнені романами з книг і фільмів, і не готові до побуту і одноманітності сімейного життя.

Дуже часто такі молоді сім’ї розпадаються в перші 2-3 роки, і не рідко причиною цього є жіноча зрада.

Чому ж зраджують жінки, які так прагнули скоріше знайти одного чоловіка і створити з ним сім’ю?

Нам буває важко миритися з тим, що відносини з плином часу змінюються. Ви краще дізнаєтеся і звикаєте один до одного. Немає більше тих мурашок по шкірі від його дотиків, цих метеликів у животі від його поцілунків. Та й чоловіки дуже часто починають вести себе зовсім по-іншому, як на початку відносин.

Адже в так званий цукерково-букетний період ми завжди намагаємося зробити краще враження, не розповідаємо про якійсь моменти, що показують нас в невигідному світлі, погоджуємося на те, що нам не дуже-то подобається, багато прощаємо, а багато чого навіть і не бачимо за пеленою закоханості.

І вже в побуті, після заміжжя і спільного проживання починають відкриватися неприємні подробиці про життя людини, яку ще недавно носив на руках, і при кожній зустрічі дарував квіти.

До того ж, якщо він перестав надавати знаки уваги, які були на початку відносин, здається, що любов пішла. І в голову починають лізти думки, що десь там (а може і зовсім поруч) ходить інша людина, яка буде так само сильно любити і балувати, як і обридлий згодом чоловік.

Жінкам важливі любов і увага чоловіків. Нам як повітря необхідно відчувати себе потрібними, улюбленими і найкращими. Ми повинні бачити в очах чоловіка його любов до нас. Коли жінки цього не бачать, вони починають шукати цю любов і зацікавленість в них у чужих очах.

Жінки дуже люблять порівнювати, хто як до них ставиться. Як ставився чоловік на початку відносини, і що говорить зараз. А як дивиться цей милий колега по роботі, і що стоїть за його усмішками в нашу сторону?

Жіноча зрада «зріє». Вона ніколи не трапляється ось так просто по клацанню пальців. Жінка ніколи не шукає, «з ким би зрадити», нам завжди потрібна закоханість, щоб зважитися на адюльтер.

Зголодніла по увазі жінка іноді може прийняти за закоханість просто добре ставлення і вихованість з боку іншого чоловіка, того ж колеги. До того ж, віддаючись мріям про іншого чоловіка, жінки малюють в своїх головах ідеальну людину, і дуже розчаровуються, коли бачать, що і цей новий чоловік через час так само байдужіє.

Тому, так важлива в стосунках робота над ними. Зрозуміло, що в нових відносинах почуття і емоції яскравіші, ніж в уже довгострокових, але в наших руках можливість постійно підтримувати вогник пристрасті і любові.

friends

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *