Як мстять знаки Зодіаку? 3 частина

Будьте обережні, озирніться навколо: чи не перейшли ви кому-небудь дорогу?

Ваги

Хоча представники цього знаку досить образливі, боятися їх помсти всерйоз не варто. Втім, вони можуть заподіяти біль, відбивши у вас предмет зітхань. Не варто забувати, що, врешті-решт вони вкрай привабливі, тому великої складності для них це не складе. В цілому вони можуть бути дуже високої думки про свою мстивість, але з боку вона виглядає досить забавно. Насправді об’єкт їх помсти може навіть не помітити того, що проти нього спрямована якась агресія? якщо, звичайно, він досить товстошкірий.

Для натур більш чутливих невдоволення цього знака може бути більш явним, але і їм вони не зможуть завдати великої шкоди. В цілому назвати їх великими месниками ніяк не можна. І все ж, якщо вони в чомусь доб’ються успіху, то навряд чи втримаються від спокуси вразити Вас цим. А успіху вони домагаються досить часто, так що, швидше за все, своєї мети вони досягнуть.

Також вони можуть відкрито в обличчя пред’являти претензії. Для деяких людей це може бути досить неприємно, але все ж назвати такі дії помстою можна навіть з дуже великою натяжкою. Якщо ж Ви, незважаючи на миролюбність даного знака, продовжите його діставати, швидше за все, він просто постарається триматися від вас подалі. Розбити противника своїми доводами? для них спосіб перемогти його. І, швидше за все, якщо свої аргументи він вважає досить переконливими, то буде повністю задоволений. А кривдник в результаті своїх агресивних дій, найімовірніше, просто втратить можливість спілкуватися з цією приємною в усіх відношеннях, і цікавим знаком.

Скорпіон

Мстивість Скорпіона стала притчею для всіх. Якщо жити Вам хочеться довго і, бажано, щасливо, то краще з цим знаком поводитися чемно. Повірте, він не задовольниться якиою-небудь дрібницею у відповідь, а образу тримати буде довго. Все, що Ви йому зробили, Він поверне, і з відсотками. Можливо, великими. Варто зауважити, що залазити в сферу, яку Скорпіон вважає своєю, вкрай небезпечно.

Ви вирішили дати йому пораду, про яку він не просив? Прокоментували його роботу, про що він знову ж таки не просив? Хотіли зробити йому як краще, а він про це дізнався? Ну що ж, благими намірами викладена дорога до Скорпіона помсти. Краще не треба. Він і без вас знає, як йому працювати, спілкуватися зі своєю другою половинкою і начальством, виховувати дітей. І таких бажаючих йому допомогти, хай навіть з благими намірами, він буде жалити, жалити і ще раз жалити.

До речі, без всяких сумнівів він буде жалити своїх близьких. Причому робити це ефективно, тому що знає їх слабкі місця. Побачивши це хоча б один раз, сторонні розумні люди зроблять правильний висновок: «Якщо вже він до близьких так безжалісний, то чого ж чекати іншим?». І не будуть ображати Скорпіона як попало. Ну а тим, хто не зробив розумних висновків, доведеться отримати моральні і фізичні травми, які Скорпіон, вже повірте, постарається зробити якомога більш глибокими.

Стрілець

Мстять Стрільці безсистемно, можна навіть сказати, безладно, і завдяки цьому від їх помсти легко можна втекти. Але тільки не в тому випадку, якщо це ваша мати, начальник, дружина або чоловік. Тут, швидше за все, буде зібраний весь колектив або сім’я, після чого Вас будуть публічно соромити і викривати. А Вам буде соромно. Якщо ж зібрати чесний народ не представляється можливим, на Вас, швидше за все, махнуть рукою. Тільки якщо Стрілець не бюрократ, а Вам не потрібен якийсь папірець. У такому випадку цей папірець кривдникові дорого обійдеться. І він ще не раз буде ганьбити самого себе за те, що чимось зачепив Стрільця.

Втім, не можна не визнати того, що, не дивлячись на свою непрактичність у справі помсти, знак цей досить злопам’ятний. Так що, коли можливість представиться, він відіграється. Тому не дивуйтеся, якщо після закінчення десяти-двадцяти років вам повернуть все ті неприємності, які Ви зробили Стрільцю.

horoscope

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *