Як мстять знаки Зодіаку? 1 частина

знаки-зодіаку

Будьте обережні, озирніться навколо: чи не перейшли ви кому-небудь дорогу?

Овен

Щоб Овен почав мстити, потрібно насправді дуже сильно постаратися. Домогтися від нього цього можна так: наполегливо і планомірно діставати день за днем, роблячи те, що даний знак зодіаку категорично просив вас не робити і своїми словами, і своїми діями. А діями він своє невдоволення демонструє вельми рішуче.

Як відомо, це знак вогняний, активний і, можна навіть сказати, агресивний. Він не з тих, хто буде таїти образу в собі. Швидше за все, розплата буде швидкою і, можливо, болючою. Але зате Ви будете впевнені в тому, що він не тримає камінь за пазухою. Тому що цей камінь він у Вас вже кинув.

Якщо ж підриваєте його авторитет в очах тих, хто для нього важливий, будьте готові до того, що відсіч вам дадуть досить рішуче. При цьому Овна зовсім небуде гризти почуття провини. Він же вас попереджав? Попереджав! Причому, можливо, навіть засвітив пару раз по фізіономії або як мінімум дав хороший попереджувальний поштовх. Після цього Ви вирішили продовжувати? Самі винні! Тепер будьте готові не до помсти, а … до самооборони!

Так, саме так він це і буде сприймати. При цьому діяти буде непохитно і рішуче, як танк. Домагатися того, щоб кривдник переїхав в інше місто або як мінімум в інший район, змінив місце роботи і коло спілкування для вогняного баранчика стане справою першої важливості. Загалом, краще не доводити до цього, краще не доводити!

Телець

Телець – це явно не той знак, який буде знущатися над Вами через всякі нісенітниці. Всі рішення у нього мають зважений характер, і про те, щоб витравити Вас звідкись, він теж буде думати грунтовно. Так що Вам доведеться постаратися, щоб вивести його з себе.

Взагалі-то, навіть у природі можна помітити, що бики – спокійні тварини, але, будучи розлюченими, можуть змести все на своєму шляху. Так і представники цього знака. Навколишні зазвичай знають, що думка цього персонажа коштує чимало. Він не робить поспішних висновків і суджень. А також в колі свого спілкування він є свого роду лідером – може бути неформальним, але проігнорувати це лідерство можна. Тому, довівши Тільця, будьте готові до того, щоб стати ізгоєм.

Знаходження в суспільстві може стати для Вас настільки неприємним, що, найімовірніше, Ви навіть захочете це суспільство змінити. А все тому, що в якийсь момент Ви вирішили, що діставати цього спокійну людину можна безкарно. Тельці мають вагу і авторитет, в тому числі і в очах начальства. Тому справа може дійти навіть до звільнення. Ну а в сімейних відносинах результатом може стати розлучення. Вас такий результат не влаштовує?

Змушені попередити – відновити гарну думку Тільця після «провини» буде непросто. У своїх поглядах вони зазвичай стійкі. Втім, у цього є і зворотна сторона – щоб переконати його в тому, що доброго ставлення Ви не заслуговуєте, теж буде потрібен якийсь час. Можливо, тривалий, хоча при серйозній наполегливості воно може бути значно скорочене.

В цілому повернути його довіру і змінити думку про себе на більш сприятливу можна, але на це буде потрібно дуже багато часу. Мало хто на це здатний, тільки якщо відносини з цією людиною або знаходження в цьому суспільстві реально дуже дороге для Вас.

Близнюки

Мало хто сприймає цей знак всерйоз, в тому числі і в якості месників, і марно. Можуть бути вони і не такі сильні в бійці, як Овни, але ось зате словом, як правило, володіють відмінно? письмовим, усним, а то то і обома цими варіантами.

Адже іноді слово жалить болючіше і здатне завдати більше шкоди, ніж бійка! Адже синяк пройде вже через місяць, а плітки, які рознесе про вас Близнюк, будуть жити ще дуже довго і, можливо, переживуть вас самих.

При цьому правду вони так майстерно переплітають з брехнею, що не повірити їм просто неможливо! Можливо, вони і самі вже вірять в те, що ви – справжнісіньке чудовисько, і цю тверду переконаність передадуть іншим.

Також це фахівці з використання помсти всякого роду сучасними технологіями, такими як віруси, наприклад. Так що, насоливши цьому знаку, відкривайте листи від нього з побоюванням. Завдяки сильному Меркурію він є майстром комунікацій. Листи, форуми, усне мовлення, а може навіть і засоби масової інформації? все це буде використано для того, щоб потопити супротивника.

Втім, вони незлопам’ятні, і, насоливши Вам перед сніданком, в обід будуть дивуватися, що це Ви так кипите, адже самі-то вони вже все забули і пропонують Вам вигідну справу. До речі, через свою досконалу незлопам’ятністю Близнюки можуть абсолютно не зрозуміти інших, коли вони ображаються на них. “Ти чого? Можуть запитати вони абсолютно невинно, адже посварилися-то ми вранці, а зараз вже обід!».

З одного боку, це, звичайно, гарна якість, особливо з точки зору тих, хто не відрізняється бездоганною поведінкою і бездоганними манерами. Адже хто ще простить таких людей і зможе зберігати з ними тривалі відносини, як нелегкі за характером Близнюки?!

З іншого боку, чутливих людей може зачіпати те, що їх близький Близнюк із такою легковажністю відноситься до ран, які їм завдає. Так що те, як Ви будете дивитися на такий підхід, залежить від того, що для Вас самих найбільш важливо у відносинах.

horoscope

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *