Пенсіонерка задушила правнуків щоби онук влаштував особисте життя

zadushila-pravnukiv-2
zadushila-pravnukiv

Вранці, 6 грудня, люди в селі Ганнівка Верхньодніпровського району (Дніпропетровська область) зібралися біля невеликого будинку – старенького, однак доглянутого.
На подвір’ї було три дерев’яні хрести, вінки і три кришки від труни.

Тут жила 75-річна Віра Хохлова із онуком і двома його дітьми – 4-річним Толіком і 3-річною Настусею.
24-річний Віктор Хохлов попросив бабусю доглянути за малюками, а сам поїхав відвідати батьків у Верхньодніпровськ. Вернувшись в суботу, хлопець побачив на дивані нерухомими – сина і доньку.

Спочатку Віктор подумав, що діти отруїлися чадним газом. Обшукавши двір, чоловік із жахом виявив свою бабусю Віру повішеною в сараї, а біля неї – передсмертну записку.

Жінка в записці зізнавалася, що злочин скоїла вона, і звинуватила у своїх діях колишню дружину онука, яка тепер жила окремо. Убивши малюків і повісившись, вона таким чином хотіла допомогти улюбленому онукові, влаштувати майбутньє особисте життя.

Віра Хохлова була на хорошому рахунку в селі, пропрацювала 20 років бухгалтером у сільраді. На пенсії жінка балувала онуків і правнуків своїми фірмовими пиріжками. Всі її поважали, адже жінка спокійна була, із твердим характером. Онук Віктор жив із нею, і трудиться на фермі у рідного дядька.

Віктор зустрів Тетяну іще 18-річним, і пара практично одразу розписалася, і незабаром народили первістка Толю. Іще через рік у сім’ї з’явилася донька, і тут у подружжя щось не заладилося, і пара вирішила розлучитися, однак дітей не ділили. Дітки часто гостювали у мами, а в основному жили із татом і прабабусею.

Мама дітей переїхала у інше село, де зустріла чоловіка і народила від нього дитину. За словами сусідів, останнім часом 3-річна Настя жила із нею, але близько місяця тому, Таня попросила Віктора забрати до себе донечку.

На кладовищі Віру Хохлову і правнуків везли окремо. Спочатку поховали малюків поблизу рідних, а потім поховали бабусю-вбивцю, однак у іншому місці.

діти-камера

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *