Мій чоловік не проти скористатися будь-якою жінкою

Нещодавно з чоловіком посварилися на кшталт через дурниці, але мене дуже зачепило.

Ось вічне питання. Чоловік вважає, що якщо жінка сама на нього вішається, а він не скористався, то тоді він не мужик.

З чого це, шановні, ви так вважаєте? Чому тоді нам, жінкам, не бути істинними жінками і не відповідати взаємністю кожному чоловікові, який нам піднесе букет квітів?

Після такої розмови я стала підозрювати чоловіка в зрадах, хоча він запевняє, що у нього ні разу не виникало таких ситуацій, стало бути, і відмовляти не доводилося. Ну, добре, раніше не виникало, але ж можуть трапитися, життя-то ще все попереду.

Я перебирала наші минулі свята і згадувала, які жінки задивлялися на мого чоловіка, а їх було чимало, повірте. І незаміжні серед них теж зустрічалися. Заодно пригадала, як кілька разів мій чоловік не ночував удома, пояснюючи тим, що напився з друзями і залишався у них ночувати. Мене, бачте, будити не хотів. Можна подумати, я ці ночі спокійно спала, вся на нервах була.

Знаєте, найсмішніше, що нас запросили на весілля до далеких родичів, а я тепер задумалася і зрозуміла, що боюся туди їхати.

Весілля – справа непередбачувана, жити там маємо три дні, всяке може трапитися. Раніше я взагалі ніколи про це не думала, а тепер думка стала нав’язливою.

Мені здається, що це нормально – ревнувати чоловіка. Але я ніколи не ревнувала, поки між нами не відбулася ця розмова.

Як думаєте, мої страхи мають під собою грунт або ця маячню тільки в моїй голові?

para-za-stolom

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *