Українці будуть помирати в стражданнях і муках через закриття програми «Онкологія»!

onkoxvorij-dido

На що прирікає сотні тисяч хворих раків чергова «реформа» охорони здоров’я?

«Чому ми повинні лікувати їх всіх?» – цими словами т. з. міністр охорони здоров’я Уляна Супрун, приголомшила мільйони українців. Відомство не має наміру більше продовжувати програму «Онкологія», і буде займатися не лікуванням, а – профілактикою ракових захворювань.

Що ж, без сумніву, друкувати кольорові буклети «Обережно, РАК!» буде куди простіше, ніж намагатися лікувати цю страшну хворобу або хоча б полегшити останні дні приречених вмираючих.

А головне, в програму «профілактики» можна буде прилаштувати тисячі «креаторів», безглуздих в медицині, але які дуже набили руку в дизайні і менеджменті. А сотні, що купили диплом «за сало» чиновників МОЗ, зможуть спокійно пиляти бюджетні асигнування в марних проектах: якщо немає лікування, то немає і пацієнтів, а значить, немає відповідальності за них!

Однак рак, що входить до трійки основних причин смертності українців (15 % – третє місце після ішемії і інсульту) це така погана штука, що його не перемогти жодної профілактикою.

Навіть якщо всі кинуть палити, пересядуть на електромобілі, перейдуть із канцерогенного вугілля назад на екологічно чистий газ, будуть їсти здорову їжу і пити фільтровану воду, люди все одно будуть хворіти на рак.

онкологія

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *