Найбезглуздіші закони різних країн

Деякі закони, прийняті кілька століть тому назад, вже не тільки давно втратили свою актуальність, але і викликають усмішки й подив.

Ми зібрали найбезглуздіші закони світу, які хоч і сприймаються як жарт, але загрожують цілком неабияким тюремним терміном, якщо ними нехтувати.

Тому вивчайте уважно наш список – і не порушуйте!

Якщо ви збираєтеся відправитися в ту чи іншу країну, радимо для початку ознайомитися з місцевими законами. І в разі виникнення будь-яких спірних моментів, ви зможете грамотно відреагувати і уникнути проблем з органами влади. Адже, як відомо, незнання законів не звільняє від відповідальності.

Лос-Анджелес, США

У цьому місті не дозволено купати більше двох немовлят в одній купелі. І, здається, ми розуміємо, чому.
Крім того, місцева влада забороняє відловлювати і облизувати жаб. Це пов’язано з тим, що шкіра деяких видів жаб містить галюциногени, тому підлітки знайшли, як використати цей факт у своїх інтересах. Було б цікаво подивитися на людей, яким взагалі прийшло в голову вперше спробувати це зробити.

Флорида, США

У всіх будівлях цього міста вхідні двері відкриваються виключно назовні. Такий закон прийняли для того, щоб в разі виникнення пожежі людям було легше врятуватися.
Також в цьому місті забороняється домогосподаркам розбивати більше трьох тарілок (або чотирьох кухлів) в день. Можливо, це пов’язано з дефіцитом кухонного посуду?

Клівленд, США

Жінкам цього містечка, ні в якому разі не можна приміряти лаковане взуття. Виявляється, в таких туфельках може відображатися нижня білизна, і багато чоловіків можуть цим скористатися.

Міннесота, США

У цьому штаті, ні в якому разі не можна сушити на одній мотузці предмети жіночого і чоловічого гардеробу. Крім того, місцевим жителям не дозволяється спати голяка. Виникає питання: а як влада, власне, перевіряє виконання цього закону?

Франція

Вельми дивний закон діє на території цієї країни. Виявляється, власникам свиней, ні в якому разі не можна давати тваринам кличку «Наполеон», інакше їм можуть загрожувати серйозні проблеми. Мабуть, було багато бажаючих, що до цього взагалі придумали подібне правило?

Італія

На території країни діє закон, який говорить, що пані, яких звуть Марія, не можуть займатися сексом за винагороду. Та й взагалі проституція тут не в честі.
До речі, ще один закон забороняє з’являтися чоловікам на пляжах в Палермо в оголеному вигляді. Зате жінкам – будь-ласка. Їм і слова ніхто проти не скаже.

Великобританія

Вельми незвичайний припис забороняє членам парламенту входити в Палату общин в обладунках. Цікаво, а чи збереглися там взагалі у когось ще обладунки?
Також не пощастило тим закоханим, яких занесло на залізничні вокзали в Великобританії. Виявляється, в цій країні (так само, як і у Франції) існує закон, який забороняє цілуватися через затримку з відправленням поїздів. Для таких проявів почуттів є спеціально відведені місця, де ви не будете нікому заважати.

ОАЕ

Не можна фотографувати людей і тварин. Якщо ви все ж якимось чином випадково порушили цей закон (скажімо, намагалися зробити гарний знімок пляжу, а замість цього сфотографували мусульманську жінку), то необхідно відразу позбутися кадру. Інакше ображена дама може заявити в поліцію – і вам пред’являть вторгнення в приватне життя з подальшим арештом.

Якщо ви приїхали в цю країну в священне свято Рамадан, то вам не дозволяється вживати воду і їжу в громадських місцях. По-перше, це неповага до місцевих традицій, а по-друге, краще їсти в спеціально відведених для цього місцях.

Якщо ви потрапили в Шарджу, то подумайте кілька разів, перш ніж виходити в фривольному одязі на вулицю. Справа в тому, що до нарядів (не тільки місцевих жителів, а й туристів) тут ставляться особливо строго, і якщо поліцейському не сподобається щось, він може змусити вас переодягнутися. У разі відмови вам загрожує арешт, і досить значний штраф.

Свазіленд, Африка

Жінкам забороняється носити спідню білизну. У разі порушення спеціальні люди мають право змусити зняти його або особисто зірвати його з пані та розірвати на дрібні шматочки. От цікаво, чому місцевих чоловіків не торкається подібна заборона?

usa

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *