Як фіктивний шлюб став справжнім – історія із життя

Іноді дивує, як в житті людей, які вже не шукають щастя, відбуваються дивовижні події. Історія не про мене, але про дуже дорогого для мене людини – про мою сестру.

Ми далеко живемо один від одного, життя розкидало, але іноді зустрічаємося, їздимо в гості, правда, рідко. Зідзвонюємося частіше, але теж не кожен день. Я можна сказати, просто спостерігаю за її життям з боку, але беру участь в ньому мало, на жаль.

Так ось. Вона була в шлюбі 5 років, але потім розлучилася з чоловіком. Після нього не хотіла жодних стосунків, не шукала чоловіків. Але дуже хотіла дитину. Народити сама не могла, лікарі встановили безпліддя. Вирішила піти до будинку малятка і знайти для себе свого маленького ангела. Вона добре заробляє, але все одно їй сказали, що віддають дітей тільки в повні сім’ї.

Тоді, недовго думаючи, вона вирішила схитрувати. Зрозуміло, що це не найкращий варіант, але дуже їй хотілося стати мамою. Наповнити життя сенсом. Вона зважилася на фіктивний шлюб. Відповідних кандидатур не було. Стала шукати в інтернеті.

Познайомилася з одним чоловіком “вконтакті”, з її міста. Він тоді теж був у розлученні. Зустрілися вони в кафе, і вона йому відразу сказала, що у відносинах не зацікавлена, що хоче запропонувати йому фіктивний шлюб. Зрозуміло, що він тоді був ошелешений. Але коли посиділи і поговорили, сказав, що подумає.

Через тиждень передзвонив їй і сказав, що згоден, але їм доведеться укласти шлюбний договір про всяк випадок, щоб вона його не залишила з голою п’ятою точкою. Ну, це була не проблема, як ви розумієте.

І ось вони пішли в ЗАГС, розписалися. Тихо, без церемоній. Через пару тижнів він пішов з нею в дитячий будинок, щоб заповнити документи на удочеріння. Сестра завжди мріяла про донечку. І ось, її мрія збулась, правда, не все так швидко. Минуло десь пару місяців, перш ніж їй віддали дівчинку.

З хлопцем цим вона вже встигли подружитися. Просто спілкувалися, іноді зідзвонювалися по “робочим” питань і просто так. Але нічого більше. Забирати дочку поїхали разом. Відразу розлучатися не стали, щоб соціальна служба не запідозрила обман.

Минуло півроку. І тут знову втрутилася доля чи що, не знаю. У будинку, де жив її псевдо-чоловік, сталася пожежа. Згоріло кілька квартир, і його в тому числі. У нього в місті більше нікого не було, батьки давно померли. І вона запропонувала йому пожити з ними якийсь час, поки не знайде собі інше житло. В помсту за його добро, так би мовити.

Я не знаю в подробицях, як у них там все вийшло. Але потім, десь через пару місяців після його переїзду, я побачила у неї фотки в контакті – вона, він і малятко. Виглядали такими щасливими і задоволеними.

Я, звичайно ж, не втрималася, стала дзвонити. Замість “привіт”, я почула в трубку – розлучатися передумали. Зрозуміло, що мені хотілося купу подробиць, але почула я лише, що вона сама не зрозуміла, як він став для неї кимось більше, ніж фіктивний чоловік.

І ось, донечці їх уже рік, я їздила на свята. Виглядають, як щаслива молода сім’я. Якщо хто не знає, як все починалося, то й не здогадається. Він дуже любить її і малятка. Обох на руках носить. Я за неї дуже рада, хоча мені до сих пір не віриться, що так буває.

beauty-woman

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *