Я стала заробляти більше чоловіка і все зіпсувалося

я-стала-заробляти-більше

У шлюбі ми вже три роки. Пару місяців назад мене підвищили на роботі. Посада відповідальна, сила-силенна роботи, а й заробляти я стала майже в два рази більше, ніж раніше.

І як виявилося на 5000 більше, ніж мій любий зараз. От не думала, що це стане таким випробуванням для наших відносин.

Я хочу дитину, ми це обговорювали і планували. Всі збиралися відкласти грошей і підготуватися, але якось не виходило, то кредит за машину, то за меблі, то поїздки. Моє підвищення – буде, як я вирішила, відмінною можливістю відкласти необхідну суму, щоб потім я змогла спокійно хоча б 1-2 роки просидіти в декреті. Так, доведеться ще парочку років попахати, як сумна конячка, але зате потім все вийде так, як ми і планували.

Як виявилося, у мого чоловіка інші види на додатковий заробіток в нашій родині. Він вирішив, що потрібно збирати на нову машину, адже він катається на нинішній вже п’ятий рік (а ми тільки виплатили за неї кредит). Ремонтувати типу довго, а ось поміняти на іншу набагато простіше, та й доплативши, можна краще що-небудь взяти. Ну, я йому сказала, що якщо хоче іншу машину, то нехай сам на неї і заробляє.

Потім почалося, мовляв, давай спочатку забабахати ремонт, причому з наполеонівськими планами. А навіщо? Ми три роки тому в’їхали в новобудову. Ремонт вже є, може не супер-пупер, але все чисто й акуратно. І знову ж таки, я хочу відкласти грошей на пологи, а він влаштуватися трохи краще.

Ми почали лаятись. Він кричить, що я не вмію розпоряджатися грошима. А я думаю, що він не правий. Вже навіть не знаю, чи варто від такого чоловіка народжувати дитину? Ну, це вже, напевно, перебір, просто я злюся. Але якось все поламалося у нас після мого підвищення.

Не знаю, чи він у мене такий майстер переконання або просто загнобити мене зовсім. Але я вже ловлю себе на думці, що може, я і справді егоїстка?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *