Всі мужики – бабії?

Я завжди вважала, що раз чоловік вибрав мене, одружився і стільки років живе зі мною, то я для нього – ідеал жінки.

Я впевнена в ньому, знаю, що він ніколи не зраджував мені, ми живемо душа в душу. Так було до недавнього часу.

Місяць тому ми з ним ходили на весілля до його племінниці. Серед приїхавших здалеку родичів була молода жінка – типова блондинка.

Я не маю на увазі її розумові здібності, кажу зараз про зовнішність. Довге хвилясте волосся прямо сліпуче-білого кольору. Думаю, що фарбоване. Одягнена, як Барбі, незважаючи на те, що вже не школярка.

Підборища височенні, не знаю, як вона на них все весілля відходила. У мене не такі були, а ноги я свої там залишила, ледве додому доповзла.

Ну так суть в чому? Чоловік мій улюблений все весілля на неї витріщався, в пару ставав на всяких конкурсах і кілька разів танцювати запросив. Я його по дорозі додому потім і запитала, що це його на блондинок потягнуло?

Відповідь мене вразила, виявляється, що йому завжди подобалися блондинки. А я ні разу такою не була. В усі кольори веселки фарбувалася по молодості, а в білий ніколи.

Природно, питаю, чому тоді на мені одружився. А він каже, що дружина – це інше. І головне в мені, виявляється не зовнішність, з чого я зрозуміла, що мене він не вважає для себе привабливою. Дуже прикро стало.

І коли наша розмова майже в скандал перетворилася, він заявив, що мужики всі по суті своїй бабії. Тільки деякі можуть себе стримувати і не зраджувати дружинам, а інші без гальм. І це не так вже зрада дружині. Запевняє, що він з тих, хто з гальмами. А я тепер уже сумніватися почала.

Хочу у чоловічої половини запитати, чи так це? Невже і, правда, всі мужики – бабії?

babnik

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *