У мене двоє дітей – син і чоловік

сімя-в-полі

Мій чоловік на два роки молодший за мене. Але таке відчуття, що на двадцять. Він і раніше був трохи дитиною, але мені це навіть подобалося.

Такий милий хлопчик: багато романтики, дарував мені подаруночки типу іграшок, дуріли постійно, сміялися і скаженіли. Я з ним теж такою дівчинкою себе відчувала. Я думала – риса характеру така, мені це було приємно. Ну, з часом почало піднадоїдати. І тут він покликав заміж.

Я вирішила, що пора, подорослішав, буде по-іншому. Ні фіга! Вийшла заміж, а як ніби мамою стала. Ті ж дурощі. Тільки ще додалося періодичне ниття на роботу, на начальство, навіть на маму. А мені доводилося його втішати. І тут народився син.

Перший час чоловік допомагав, я подумала: ось воно, батьківство його змінило! Але цього вистачило буквально на півроку.

Тепер у мене двоє дітей. Одному синові два роки, другому – 27.

По-перше, я працюю в декреті, щоб утримувати нас, бо чоловік працює два через два, підробітку брати не хоче, втомлюється. Грошей – з котячі сльози.

По-друге, коли я купую ласощі, беру на двох! Тому що старший образиться, якщо йому не дістанеться йогурту або шоколадки.

По-третє, коли вони хворіють, мені з сином легше, ніж з чоловіком! Цього здорового ідіота ще треба умовляти пити таблетки і полоскати горло!

Чесне слово, це такий жах. Намагаюся з ним поговорити, пояснити, що я йому не мати, а дружина взагалі-то – він ображається, психує.

Каже, я його як чоловіка принижую. Як чоловіка! Де там чоловік-то!

Збираюся подавати на розлучення. Сил більше немає виховувати двох дітей без чоловічої допомоги.

simja-v-poli

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *