Скільки можна пиляти своїх чоловіків?

У мене питання до жінок: скільки можна пиляти своїх чоловіків? Думаю, що було б менше розлучень в сім’ях, якби дружини перед тим, як щось говорити своїм чоловікам, рахували до десяти. Причому це стосується всього.

Ось моя, наприклад, послала мене в магазин, наговорила купу чого купити, природно, я забув для неї каву взяти. Ми з нею різну каву п’ємо, у мене-то є, а про її напій я забув. Ну так от, ні, щоб посміятися над моєю забудькуватістю і почекати, поки я ще раз туди зганяю (не вперше, так би мовити), відразу почала мене пиляти. І егоїст я, ось сигарети для себе не забув купити, а про неї забув, і такий-сякий-сякий.

Я не витримав я, нагрубив, сказав, щоб сама тоді в магазин ходила. Надулася. Ми з нею давно домовилися, що походи по магазинах – моя турбота. Їй важкого носити не можна, а там вічно, то картоплю треба принести, то кавун, а потім на п’ятий поверх все це нести. Ліфта у нас в будинку немає, мені доводиться все одно за покупками спускатися, коли вона сама в магазин ходить.

Це тільки один випадок. Пиляє мене вона з будь-якого приводу. Пізно з роботи прийшов, ні, щоб спочатку причину з’ясувати, відразу з порога починає нити. Вона цілий день одна, їй нудно, а я, нахаба такий, ще й затримуватися смію.

Не кажу вже про те, що буває, коли у нас мужики обмивають народження дитини або чийсь ювілей. Колектив у нас чисто чоловічий, ми на такі заходи дружин не запрошуємо, і так вдома всім набридли. Ось там-то якраз під горілочку і ділимося. Виявляється, у всіх вдома пиляють, не тільки у мене.

Жінки, будьте простішими, бережіть своїх чоловіків, не такі вже ми й погані. І перестаньте пиляти і принижувати.

pilit-cholovika

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *