Перестала ревнувати – розлюбила?

Я не перевіряю більше кишені і телефон чоловіка – що б це значило?

Раніше я дуже ревнувала свого чоловіка, причому до всіх підряд: до подруг, його колег жіночої статі, навіть до далеких родичок.

Приклад такого: дивимося кіно, він захоплюється артисткою. Звичайно, у неї і фігурка нічого, і личко, зрозуміло, що я їй програю по всіх параметрах. Тут же я надуваюсь і в сльози. Чоловік мене заспокоює, а я ще не розмовляю з ним три дні. Він в подиві.

Це жахливе відчуття з самого моменту знайомства заважало нашим відносинам. Спочатку він тягнув з одруженням, тому що, напевно, розумів, що за життя у нього настане. Потім все-таки настало тимчасове затишшя. Ми встигли відсвяткувати наше весілля, на якому я його не відпускала ні на крок.

Після весілля нічого не змінилося. Я виглядала у вікно, коли він повинен був повертатися з роботи. Якщо по дорозі заговорював з сусідками, допомагав донести комусь сумку або щось ще, влаштовувала йому скандал.

Розумію, що я йому влаштувала пекло, а собі? Мені теж було важко. Думаєте, це просто так? Я знаю, що мій чоловік великий любитель жіночих спідниць, причому будь-якої довжини і віку. Точно знаю, що він, не замислюючись ні на хвилину зрадить мені з будь-якою жінкою.

Коли народився син, я стала лише трохи спокійніше. І то, тільки тому, що було менше на це часу.

І ось, нашим відносинам уже 15 років. Нещодавно я помітила, що перестала ревнувати. Він розповідає, не соромлячись, що з друзями в барі непогано відпочив, у мене звично в голові майнула думка, що жінки там теж були, але в душі нічого навіть не ворухнулося. Нічого, навіть не стала йому вимовляти. Перестала перевіряти кишені і телефон.

Що зі мною сталося? Я перестала його любити? Мені страшно. Чи було у когось подібне?

zadumchiva-zhinka

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *