Набридло бути головною в сім’ї

Набридло бути головною в сім’ї, хоча я сама винна, що в будинку у нас всі найважливіші рішення приймає не батько, як це повинно бути, а я, мати трьох дітей.

Не знаю, як так вийшло, але з самого початку відповідальність за сім’ю лежить на мені. Напевно, винен в цьому мій безглуздий характер. Все одно, поки я не дам добро, нічого в хаті не робиться. Можливо, в цьому ще винна модель сім’ї моїх батьків. Там теж все вирішує мама, а батько тільки вдає, що все відбувається з його згоди.

Раніше мій чоловік все намагався робити самостійно. Купував меблі, техніку, іноді щось потрібне по господарству. Але потім якось я відчула, що все робиться не так, як я хочу. Мені було незатишно в своїй квартирі.

Якось перед черговим ремонтом я влаштувала скандал і сказала, що хочу сама підбирати шпалери в кімнату і вибирати те, що буде мене оточувати. З тих пір ми їздили всюди вдвох, і поки я не говорила, що хочу саме це, не купували.

Вибір навчальних закладів і гуртків для наших дітей, батьківські збори і різні серйозні моменти в їхньому вихованні – все вирішувала я. Чоловік самоусунувся. Якось сказав, що дешевше буде зі мною погодитися, ніж сперечатися і відстоювати свою позицію.

Згодом і фінансові питання теж перейшли під мою відповідальність, хоча цього якраз мені і не хотілося. Тепер у всіх фінансових ямах була винна я, не так розрахувала, треба було без цього обійтися і так далі. І я починала думати, що з цим тепер робити.

Насправді, мені так комфортно жити, мене все влаштовує. Запитайте, чого ж тоді я хочу?

Втомилася. Так хочеться, щоб хтось мене погладив по голові, пошкодував і щось вирішив без мене.

zhinka-cholovik

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *