Історії

Жінка купила старий візок і знайшла всередині конверт, що змінив її життя назавжди

Нещодавно мені почали снитися дивні сни. Зазвичай я рідко запам’ятовую їх, але ці повторювалися знову і знову. 

Я зазирнула в Інтернет, щоб дізнатися, до чого сниться дитячий візок, але не знайшла там нічого розумного.

Тому я спитала свою бабусю. Вона у мене дуже старенька і знає багато чого. Усміхнувшись, вона розповіла мені доволі цікаву історію.

ДО ЧОГО СНИТЬСЯ ДИТЯЧА КОЛЯСКА

Бабуся не знала своїх батьків. Вона виросла в притулку і там же познайомилася з дідусем. Дідусь працював водієм у одного бізнесмена, а бабуся ж у нього влаштувалася секретарем.

З грошима було непросто, та бабусяз дідусем дуже любили один одного. А любов, як відомо, врятує світ! То вони й вирішили завести дитину, щоб їх об’єднувало не лише кохання.

Коли бабуся була на сьомому місяці вагітності, чоловік потрапив у страшну аварію. Майбутня мама так злякалася, що народила раніше за належний термін.

Одночасно з пологами проходила операція, яка врятувала життя батькові дитини. За півроку він зміг сісти в коляску. Дружина дуже раділа тому, що чоловік вижив. Ось тільки з фінансами стало ще тугіше.

Мій дідусь влаштувався комірником, а бабуся знайшла підробіток у сусідньому кафе.

Дочка, якою була моя мати, часто залишалася на кухні закладу. За нею наглядала старенька власниця ресторанчика Ольга Юріївна. Вона дуже потоваришувала з моєю бабусею. Та була сумлінною працівницею.

Якось бабуся розповіла власниці, що збирає гроші на коляску для малюка, ось тільки боляче вже вони зараз дорогі.

 

Читайте також: Малятко зникло під час польоту в літаку, незабаром бідна мати дізналася правду

 

Жінка ж трохи подумала та порадила купити б/у варіант. Мовляв, коляски часто продають, адже діти виростають швидко.

Так і сталося! На сусідньому ринку молода мати знайшла чудовий дитячий візок.

Несподівана знахідка

У процесі дезінфекції вона знайшла під матрацом листа. Здивована, моя бабуся відкрила його і виявила послання від якоїсь панночки:

«Швидше за все, цей візок потрапив до рук такої ж молодої матері, якою колись була я. На жаль, я втратила свою дитину. Сподіваюся, що в тебе життя складеться набагато краще.

Я хочу тобі допомогти. На обороті листа ти знайдеш адресу. Біля будинку на цій адресі росте величезний дуб. Під ним лежить вирішення всіх твоїх проблем…»

Моїй бабусі стало цікаво. Вона поїхала за вказаною адресою. Знайти величезне дерево поруч із старим покинутим будинком було нескладно.

Під деревом лежав камінь. Оглянувши бруківку, молода мама виявила під ним схованку. Там лежала скринька з пристойною сумою грошей та коштовностями. Моя бабуся забрала все додому.

Наступного дня вона зайшла до кафе, щоб повідомити про своє звільнення.

Та от, підписуючи заяву, бабуся побачила, що почерк Ольги Юріївни дуже їй нагадує… почерк у листі!

Вона відразу зрозуміла, в чому справа, і подякувала власниці ресторанчика за її доброту та винахідливість. Здорово, що на світі все ще є такі добрі люди.

Вам також має сподобатись...