Новини

“Заходиш у будь-яку квартиру – береш, що хочеш”: як окупанти продовжують мародерити

Служба безпеки України продрвжує й далі оприлюднювати нові докази мародерства російських окупантів на українській землі.

“СБУ має безліч доказів, що мародерство серед окупантів набуло таких масштабів, що незабаром стане їхньою єдиною метою перебування в Україні”.

Загарбники, не приховуючи, хваляться рідним про свою здобич. Черговий окупант на новій перехопленій розмові каже, що розбагатіти в Україні – не проблема: заходиш у будь-яку квартиру та береш, що хочеш.

Російський військовий телефонує дружині з української SIM карти, яку “знайшов” разом з мобільним телефоном. Але це не єдиний його трофей. Вихваляється годинниками за 40 тисяч, Play Station-4 та 80 тисячами гривень.

 

Читайте також: Міністр оборони США: Росія суттєво не змінить перебіг війни гіперзвуковими ракетами

 

Щоб вразити дружину, переказує цю суму в рублі. Щоправда, за довоєнним курсом. Говорить, що це еквівалент у 240 тисяч рублів. “Здобувач”, мабуть, ще не знає, як санкції знецінили їхню валюту, зазначають у СБУ.

Розповідає і те, що дехто з його однополчан “приїде додому – і закриє іпотеку”.

Прослухати можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=Og1-Ws-oUeY

“Поки орки фантазують, як витрачатимуть награбоване, українські військові знищують їх на всіх фронтах. І наша перемога зовсім скоро!”

Вам також має сподобатись...