Шоу-бізнес

“Їх залякали” – Єфросиніна про те, що їй пишуть артисти, які замовчують війну

Відома українська ведуча, почесний посол ООН з питань народонаселення, нині волонтерка Маша Єфросиніна розповіла, що отримує приватні повідомлення від артистів, які вирішили мовчати про війну в Україні.

Марія каже, що вони зайняли таку позицію через те, що їх залякали. Їм погрожують розправою близьких та тюремним ув’язненням. Жінка не назвала імен артистів. Втім, вона наголосила, що це дуже відомі всім особи.

“Я отримую особисті повідомлення від тих, хто поїхав, і хто мовчить. Я не зможу назвати їхні імена, це досить відомі імена. Імена тих людей, які поїхали. Їх залякали тим, якщо вони хоча б рота відкриють, не виживуть їхні сім’ї, а їх посадять у в’язницю. Вони дуже просять не говорити їхніх імен.

Учора мені сказав один дуже відомий артист: “У вас життя зупинилося, а у нас закінчилося”, Я думаю, що це красномовно. Але змушена зізнатися, що таких повідомлень небагато , їх одиниці”, – розповіла Єфросиніна в ефірі телемарафону.

 

Читайте також: Потап показав, як йому погрожують росіяни

 

А ось сама Маша активно у своєму Instagram критикує дії російської влади та поширює правдиву інформацію про події в Україні. Як каже телеведуча, росіяни стежать за її публікаціями.

“Кількість показів мого відео налічує 60-80 мільйонів переглядів за сім днів. Це доводить, що вони всі бачать і чують. Вони всі досить залякані, вони бояться. Всі мої звернення точно вони дивляться”, – поділилася Маша.

До того ж, Марію водночас намагаються дискредитувати у Росії. Вони розповсюджують фейки, що нібито ведучій заплатили, щоб вона закликала вбивати росіян. Втім, це все брехня.

“Відео розповсюджували дрібні блогери, яким наказали це зробити. Я, думаю, їм заплатили.

Вони розповсюджували відео, де ставили скріншот моєї сторінки і писали, що мені та всім зіркам заплатили мільйон доларів, щоб ми закликали вбивати російський народ”, – зазначила Єфросиніна

Вам також має сподобатись...