Шоу-бізнес

Вакарчук став лейтенантом ЗСУ. Яке у нього завдання

Фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук активно їздить містами України та виступає у найгарячіших точках.

Виконавець співає для цивільних, медиків, військових у метро, ​​на майданах, у лікарнях. У коментарі для Радіо Свобода Вакарчук розповів, що таке завдання — підтримувати українців, йому дала львівська військово-цивільна адміністрація.

За словами артиста, з початком війни, щойно йому вдалося потрапити до Львова, він пішов у військкомат і записався до армії, до ЗСУ. Тепер Вакарчук має звання лейтенанта Збройних сил України. Він був відряджений до львівської військово-цивільної адміністрації.

“Львівська ВДА в буквальному сенсі дала мені відрядження їздити Україною і надихати людей. Так це виглядає. Тому я на своєму місці, а якщо потрібно буде, безумовно, захищатиму країну зі зброєю в руках”, – прокоментував Вакарчук.

Також він висловився щодо тих знаменитостей, які дотримуються нейтралітету та не висловлюються про війну в Україні:

“У війні всього два кольори: чорний і білий. І або ти на білому боці і ти захищаєш свою державу і тоді ти робиш все для цієї перемоги і кладеш на вівтар перемоги свою знаменитість, свої знання, свої спортивні здобутки і так далі. Або ти на чорному боці і хтось, хто не допомагає, а каже: я тут ні до чого — він допомагає ворогові. Все зрозуміло”, — зазначив співак.

 

Читайте також: Окупанти втратили у війні з Україною до 40 тисяч солдат – НАТО

 

Щодо тих росіян, які справді переживають і співчувають, то з ними, на думку Вакарчука, “дуже важка ситуація”:

“Вони пропустили момент, коли могли впливати на ситуацію, коли їхнє слово чогось коштувало. Коли я просив їх говорити про це у 2014-2015 роках – вони мовчали.

Говорили, що їм ще жити в цій країні, а закінчилося тим, що вони поїхали з цієї країни тепер і невідомо, чи повернуться, бо їхнє сумління не дозволяє їм це терпіти. Але зробити вони нічого не можуть. Принаймні, з їхнього погляду”.

До того ж, Вакарчук поділився, що його приголомшила зустріч із добровольцями батальйону “АЗОВ”:

“У Запоріжжі я мав честь розмовляти з добровольцями полку “АЗОВ”. Коли вони при мені прочитали свою молитву, бо вони це роблять, коли вони дивилися на мене на власні очі, я зрозумів, що з такими людьми в України велике майбутнє. Мурахи по шкірі…

І сьогодні власне “АЗОВ” разом із морською піхотою та іншими підрозділами ЗСУ захищають обкладений російськими “орками” Маріуполь і ніхто їх звідти не виб’є”, – наголосив Вакарчук.

Вам також має сподобатись...