Шоу-бізнес

Євген Кошовий розповів про спілкування з Володимиром Зеленським зараз

У програмі ЖВЛ Євген Кошовий зізнався, що вони комунікують та досить часто списуються. Якось Євген із дружиною Ксенією навіть зустрічалися із Зеленським. Втім, з міркувань безпеки Кошовий не сказав, де саме і коли була зустріч.

“Ми списуємося. Були в нього разочок. Спілкувалися з ним, все нормально. Все чітко. Все чітко працює. Я у нього запитував: “Ти спиш?”.

Він каже: “Звичайно сплю”. Просто знаючи Володимира Олександровича ще з акторської кар’єри , майже 20 років знайомі. Він і у мирне життя спав 4-5 годин. Тому я зараз думаю, зараз для нього 20 хвилин достатньо, він як Штірліц”, – сказав Кошовий.

 

Читайте також: Дмитро Ступка вперше прокоментував справжню причину розлучення з Логуновою

 

До того ж, Євген розповів, який зараз настрій у президента:

“До всього звикаєш, на жаль, і до поганого теж. Але ж ти розумієш, менеджер сидить. Там сидить менеджер країни, яка зараз перебуває в ситуації повномасштабного вторгнення. І 8 років воює з Рашкою. Він вирішує проблеми, які до цього не були вирішені. Бо коли він прийшов у президентство, то там дуже багато…” – зазначив Кошовий.

Додамо, що Євген Кошовий разом із сім’єю перебуває в Україні. Він наголосив, що вони вирішили не виїжджати: “Я б собі цього не пробачив”, – пояснив Євген.

Вам також має сподобатись...