Шоу-бізнес

Дмитро Ступка вперше прокоментував справжню причину розлучення з Логуновою

Відомий український актор Дмитро Ступка вперше прокоментував розлучення зі стилісткою та блогеркою Поліною Логуновою.

За його словами, ініціатором розриву була саме Поліна, – повідомляється у програмі “Зірковий шлях”. Це сталося 31 грудня. Ступка поділився, що дружина прийшла до нього і сказала, що не любить.

“Поліна знайшла собі американця і ми розійшлися. Сказала: “Дімо, я тебе більше не люблю”, – сказав Дмитро.

Він помітив, що щасливий за свою екс-кохану, оскільки вона отримає тепер те, що так хотіла:

“Ми не разом з Нового року. У неї там є чоловік-американець. Вони хочуть одружитися. Нехай їм щастя-здоров’я, Бог допомагає. Я нічого не маю проти. Це її життя. Її вибір. Вона щось хоче те, чого я наприклад, не можу їй дати зараз.

А та людина їй вже може дати зараз. Вона зробила такий вибір. Їй так комфортніше, вона його любить. Вони там, може, закохалися з першого погляду”, – зазначив Ступка.

 

Читайте також: Як позбутися слідів гарячих чашок на столі: допоможуть прості хитрощі

 

Він також додав, що здогадувався, що у Поліни хтось з’явився. Коли новий коханий зробив їй пропозицію, Дмитро каже, що в нього навіть нічого не йокнуло:

“Воно мене все відрізало. Там були такі обставини, що після всього… У мене навіть нічого не йокає в серці. Я єдине, що сумую за Богданкою. Поліна не проти, щоб донька до мене приїжджала і сиділа в мене хоч по півроку”. “, – сказав Дмитро.

Поки що подружжя все ще перебуває в офіційному шлюбі і розлучитися в Америці вони не можуть, тому що у них є малолітня спільна дитина і вони не мають виду на проживання в США. Ступка сказав, що вони можуть розлучитися лише в Україні і, найімовірніше, це станеться дистанційно.

Вам також має сподобатись...