Шоу-бізнес

Єфросиніна розповіла, як колись Кіркоров випрошував ролі у Зеленського

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна розповіла, як рашіне російський співак Філіп Кіркоров випрошував у нинішнього президента України Володимира Зеленського ролі у фільмах.

Про це Єфросиніна розповіла в ексклюзивному інтерв’ю Наталі Мосейчук для YouTube-каналу ведучої.

Зокрема, Єфросинину обурює те, що у мирні часи Кіркоров активно гастролював Україною, давав тут безліч концертів, його любили українці, він знімався у наших мюзиклах та фільмах.

 

Читайте також: Простий салат з оселедцю, картоплі і зеленої цибулі

 

Зараз же, єдине, що він зміг зробити під час агресії проти України, це те, що треба звільнити Віктора Медведчука, якого затримала СБУ.

Єфросиніна також пригалала, що Кіркоров дуже завзято просив Зеленського, який мав виробничу компанію, знімати його у своїх фільмах:

“Кіркоров знімався у кіно. Його ніде взагалі не знімали у фільмі так, як виробнича компанія нашого нинішнього президента. Мені Володимир Олександрович сам свого часу розповідав, що “під Філіпа ми пишемо ролі, бо він дзвонить, виписує, ви ж там не забудьте мене взяти, покликати, я ж не зможу без вас”. Він знявся у всіх комедіях.

Йому хоч і маленьку, але роль писали. Він же просто як прилипало, як лазневий лист на дупі, бо його в цю Україну просто манило. Ти пернатий індик, що ж ти городиш? Яке до біса звільните Віктора? Що тобі зробили? Куди тобі вдули газ маразматичний.Ти ж згадай, як тебе тут вилизували, дурня”, – сказала емоційно Маша.

Вам також має сподобатись...