Лайфхаки

Як допомогти дитині адаптуватися до уроків у Zoom

Онлайн навчання стало невід’ємною частиною нашої реальності.

Необхідний перехід на дистанційне під час пандемії відкрив нові можливості, і багато хто став вибирати віддалений спосіб працювати і вчитися для себе і своїх дітей і в посткарантинних реаліях.

Проте далеко не кожна дитина може легко звикнути до онлайн. Давайте розберемося, як допомогти своєму школяру адаптуватися до уроків у Zoom.

Створіть комфортні умови

Обстановка повинна налаштовувати на навчання і не відволікати: облаштуйте зручне робоче місце, що налаштовує на навчання. Поставте поряд з дитиною склянку води, але не їду, це все ж таки урок.

Одяг теж повинен відповідати моменту – піжама не підійде. Забезпечте дитині тишею під час заняття та відповідним заднім фоном. Йому і так складно, а батьки, що проходять за спиною, збентежать ще більше.

Допоможіть подолати технічні труднощі

 

Читайте також: Правильний маринад для ніжних курячих шлуночків: смачно та незвично

 

Заздалегідь покажіть дитині, як користуватись функціями Zoom. Потренуйтеся разом телефонувати, натискати на різні кнопки. Так дитина почуватиметься набагато впевненіше.

Вибирайте ретельно ресурси та педагогів

Якщо йдеться про заняття, які ви вибираєте для дитини самостійно, подбайте про якість ресурсів та кваліфікацію педагогів.

Дайте час

Пам’ятайте, що адаптація до звичайної школи триває півроку, до уроків онлайн теж потрібно звикнути. Не поспішайте дитину, з часом вона у всьому розбереться і почне чудово почуватися перед камерою.

І головне – підтримуйте і вислуховуйте свою дитину, коли вдома комфортна атмосфера, будь-які складності здаються дрібницею.

Вам також має сподобатись...