Новини

Вже зрозуміло, що Україна ніколи не стане для Путіна “перемогою” – Байден

Президент США Джо Байден відзначив рішучий опір українців окупаційним військам РФ і висловив думку, що вже на цьому етапі війни зрозуміло, що Україна не стане для Путіна “перемогою”. Про це він заявив у зверненні 8 березня.

“Останні два тижні українці надихають світ своєю хоробрістю, своєю повною рішучістю жити вільно… Українці демонструють, що не дадуть Путіну просто взяти те, що він хоче”, – сказав Джо Байден.

Він зазначив, що війна Путіна спричинила величезні страждання, нагадавши низку подій останніх двох тижнів та атаки, від яких страждає громадянське населення.

 

Читайте також: Депутати британського парламенту аплодували стоячи: Зеленський процитував Черчілля

 

Президент США також сказав, що низка світових лідерів закликають до припинення вогню, повернення до дипломатичних шляхів, поліпшення гуманітарної ситуації, однак Путін, очевидно, свідомо йде обраним шляхом, хоч би чого це коштувало.

“Росія може продовжити просування жахливою ціною, але одне вже зрозуміло: Україна ніколи не стане для Путіна “перемогою”. Путін може взяти місто, але ніколи не зможе контролювати країну. І якщо ми не відреагуємо на те, як Путін зазіхнув на мир та стабільність у світі, ціна цього для свободи та для американського народу в майбутньому буде вищою”, – зазначив президент США.

Байден також додав, що США продовжать підтримувати українців у їх боротьбі та закликав Конгрес підтримати пакет допомоги для України у розмірі 12 млрд доларів.

Вам також має сподобатись...