Новини

Все більше країн підтримують миротворчу місію в Україні – прем’єр Польщі

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що країн, які підтримують ідею миротворчої місії в Україні, стає все більше. Про це повідомляє RMF24.

“Ми вже знаємо зі ЗМІ за попередні дні, що були позитивні реакції з Данії та Литви. Сьогодні я можу сказати, що інші країни-члени висловили своє схвалення, але вони також очікують певної підтримки та загального голосу від НАТО.

Ми також наголошуємо, що це має бути місія НАТО”, – сказав Моравецький, відповідаючи на питання сприйняття ідеї миротворчої місії.

“Для тих, хто скептично налаштований, а такі були і в залі Європейської ради, я хотів би, щоб вони уявили, що вся Україна стає Маріуполем, розбомбленим місцем, звідки тікають люди”, – заявив він.

 

Читайте також: Розголошення інформації зривало контракти про постачання зброї – Міноборони

 

Тоді державам доведеться ухвалити “десятки мільйонів біженців”.

“Я думаю, що сьогодні, дивлячись на варварську поведінку Путіна та росіян, російських солдатів, ми можемо уявити собі гірші сценарії. На жаль, я можу уявити і гірші сценарії, тому презентація цієї концепції знаходить все більш благодатний ґрунт”, – сказав прем’єр-міністр. Міністр Польщі.

Як повідомлялося, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, говорячи про можливість миротворчої місії в Україні, заявив, що Альянс не має наміру відправляти війська в Україну.

Вам також має сподобатись...