Новини

У РФ вигадали сценарій, за яким Польща у змові зі США захоплює Захід України

Глава російської розвідки Сергій Наришкін заявив, що нібито має дані про плани Вашингтона і Варшави встановити “військово-політичний контроль Польщі” над її нібито “історичними володіннями” в Україні.

Про це пише пропагандистська агенція РІА “Новости”.

За цією теорією, Польща нібито хоче ввести свої війська в західні області України під гаслом “захисту від російської агресії”. Розмови про мандат цієї місії Польща нібито веде із адміністрацією Байдена.

Таку місію, як стверджує російська розвідка, Польща хоче організувати без мандату НАТО, але за участю “бажаних держав”.

 

Читайте також: ЄС хоче спростити легальну міграцію, насамперед – українцям

 

Польський контингент нібито хочуть розмістити в частинах України з мінімальною загрозою безпосереднього зіткнення з російськими військовими, а до завдань польської місії має увійти “поступове перехоплення у нацгвардії України контролю над розташованими там стратегічними об’єктами”.

Крім того, заявляє розвідка держави-агресора, польські спецслужби нібито вже проводять пошук “договороспроможних” представників української еліти для формування “орієнтованої на Варшаву “демократичної” противаги націоналістам”.

Після того, як польські сили закріпляться на заході України, за сценарієм розвідки РФ має відбутися розкол України, за якого “Варшава, по суті, отримає під управління території, на які увійдуть польські миротворці”.

Вам також має сподобатись...