Новини

У Кремлі заявили, що не мають намірів вбивати Зеленського

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав неправдою повідомлення про бажання російської влади вбити президента Володимира Зеленського. Раніше Кремль також багато разів запевняв, що не має наміру нападати на Україну.

Цитує Пєскова російське державне пропагандистське видання “РИА Новости”

Пряма мова Пєскова на питання про бажання російської влади вбити Зеленського:

“Ні, це неправда”.

За словами прес-секретаря Путіна, Росія зацікавлена ​​в тому, щоб Зеленський погодився на висунуті на переговорах умови, через які РФ нібито хоче “покласти край військовій операції”.

 

Читайте також: NYT опублікував відео, як окупанти вбили велосипедиста у Бучі

 

Проте, нагадаємо: 

  • 25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що до Києва увійшли диверсійні групи РФ і що Росія позначила його як мету номер один.
  • 28 лютого британське видання The Times повідомляло, що в Києві діють понад 400 “вагнерівців”, яким Кремль наказав убити президента Володимира Зеленського та його уряд та підготувати ґрунт для захоплення влади Росією.
  • 1 березня українська розвідка повідомила, що Збройні сили України 26 лютого знищили ударне чеченське угруповання, метою якого була ліквідація президента Володимира Зеленського.
  • Ще за кілька днів до нападу Росії на Україну Сполучені Штати Америки повідомили, що отримали розвідувальні дані, що Росія склала списки тих, кого потрібно заарештувати або вбити в Україні під час вторгнення.

Вам також має сподобатись...