Новини

Ілон Маск купує Twitter за 44 мільярди доларів

Найбагатша людина світу Ілон Маск купує соціальну мережу Twitter за 44 млрд. доларів після тижнів переговорів. Про це повідомляє Bloomberg.

У понеділок у Twitter Inc. прийняли пропозицію Маска щодо придбання компанії. Сторони опрацьовували угоду всю ніч після зустрічі у неділю.

Проведення цієї угоди стане найбільшим придбанням в історії технологій і, вочевидь, матиме суттєвий вплив у майбутньому на мільярди людей, які використовують соціальні мережі.

 

Читайте також: Зеленський та Макрон неформально поговорили після його перемоги на виборах

 

Заснований 16 років тому Twitter із 2013 року торгується на біржі. І ось через дев’ять років компанія повертається у приватні руки.

Інвестори отримають 54,2 долари за кожну акцію Twitter, якою вони володіють. Така ціна –  є на 38% вищою, ніж до закриття торгів 1 квітня, напередодні заяви Маска про придбання найбільшої частки компанії більш ніж на 9%.

Угода була одноголосно схвалена правлінням компанії, і, як очікується, буде завершеною цього року. Для фінансування угоди Маск залучив 25,5 млрд дол. боргового та акціонерного фінансування та надасть близько 21 мільярда доларів власного капіталу.

Вам також має сподобатись...