Новини

Топ стильних жакетів на осінь 2021

1.Оверсайз
Вільний крій і наближення до чоловічого стилю в стилі oversize, – як і раніше, в тренді. У сезоні осінь 2021 оверсайз буде досить помірним – без сильних об’ємів. Вони нібито просто на кілька розмірів більші, ніж ви одягаєте зазвичай.

 

2.Шкіра
Шкіряні піджаки – залишаються вічним трендом. З року в рік дизайнери пропонують модницям моделі як з чорної, так і безліч з кольорової шкіри.

 

3.Увага на плечі
Рукави і лінія плечей стали неминучим об’єктом уваги в нових колекціях дизайнерів. Найоригінальнішим виявився Balmain, на жакетах якого красувалися гострі і незвичайні рукава-пагоди. Бренд Chanel збільшив розмір плеча, за рахунок чого рукав вийшов злегка спущеним, а жакети дістали додатковий обсяг, а Christian Siriano прикрасив плечі пелериною – і модні жіночі жакети відразу ж стали романтичними і жіночними, втративши свою статусну строгість і манірність.

 

Читайте також: Яка погода чекатиме на нас у вересні та восени загалом. Прогнози народного синоптика

 

4.Вкорочені жакети
Як і завжди, тренди демонструють свою дуальність. Закономірно, що і в парі з подовженими жакетами в колекціях йдуть укорочені.

 

5.Модні кольори
Жакети та піджаки дизайнери пропонують носити переважно в спокійних та нейтральних відтінках. Серед лідерів: білі, сірі, бежеві, чорні, світло-блакитні і темно-сині моделі. Лише зрідка в колекціях з’являються яскраві і неонові відтінки зеленого, рожевого і червоного.

Вам також має сподобатись...