Астрологія

Топ найжадібніших Знаків Зодіаку

1.Рак

Раки – відчайдушні домосіди, тому не варто дивуватися їх бажанню всі гроші приносити в будинок і сім’ю.

Представники водної стихії дуже практично підходять до сімейного бюджету, щоб створити подушку безпеки.

Всі кошти вони вкладають в створення затишку і забезпечення власного комфорту.

Раки неохоче скидаються на дні народження колег, а якщо мова йде про проведення корпоративу, то представники цього знака зодіаку швидше відмовляться брати участь у святі, ніж розлучаться зі своїми грошима (тим більше, що вони не дуже люблять вечірки).

2.Діва

Може здатися дивним, що в рейтингу найбільш жадібних знаків виявилися Діви, які більшу частину вільного часу проводять в магазинах, скуповуючи все яскраве, люксове і брендове.

 

Читайте також: Енріке Іглесіас випустить свій останній альбом: подробиці

Однак, всі покупки Діви роблять з однією метою – порадувати себе коханих.

Але якщо мова заходить про подарунки для друзів і навіть членів сім’ї, то будьте впевнені: представники стихії землі проаналізують всі цінники в магазині, врахують всі знижки і акції, щоб знизити вартість покупки.

 

3.Козеріг

Представники цього знака краще за всіх вміють економити на дрібницях і збирати гроші, тому їм сміливо можна довірити ведення фінансів як великих компаній, так і бюджет сім’ї.

Також Козероги чудово орієнтуються в акціях, їх гаманець переповнений знижковими картами, і вони ретельно стежать за розпродажами.

Що стосується подарунків, то іноді представники стихії землі люблять порадувати найближчих і найрідніших людей. Але якщо Козеріг зробив вам подарунок і не отримав щось рівноцінне в обмін, будьте впевнені: більше ви від нього нічого не отримаєте.

Вам також має сподобатись...