Астрологія

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня для всіх знаків зодіаку

Девіз тижня – під лежачий камінь вода не тече. Найважливіше зараз – активність.

Так, наш улюблений ретроградний Меркурій як і раніше гальмує справи, зате Сатурн повернеться на прямий шлях і допоможе нам подолати перешкоди, які чинилися Меркурієм.

До багатьох прийде натхнення. Знайте, що творчому підходу буде дане зелене світло, і враховуйте, що при цьому найбільш вдалими ідеями виявляться зараз не неймовірно креативні, а ті, що несуть стабільність і гармонію. Навіть якщо для цього ви застосуєте консервативний підхід.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

У Терезів триває сприятливий період. Все, що ви задумаєте – приречене на успіх, а ті справи, що ніяк не могли зрушити з мертвої точки, нарешті, підуть в гору.

Кохання

Сміливість міста бере. Не соромтеся проявляти себе і завойовувати серця – перед вами відкриті всі шляхи!

Фінанси

Якщо ви хотіли зарплату побільше, краще місце або роботу цікавіше, – зараз саме час рухатися в цьому напрямку, у вас вийде.

Здоров’я

Якщо в інших сферах у Терезів все краще не буває, то здоров’я підкачало. Будьте пильними, щоб не пропустити і не запустити,-  підкрадаються хвороби.

Овни (21 березня – 19 квітня)

Овнам не дуже щастить – ні в грошах, ні в роботі, ні в кар’єрі. Та й в боротьбі за що б то ні було вам навряд чи доведеться оглушлива перемога. Тому перестаньте боротися з вітряними млинами – нічого не вийде. Займіться здоров’ям, ви вічно відкладали його на потім. А ще вас потішить особисте життя.

Тельці (20 квітня – 20 травня)

Тельцям в справах краще зрадити кермо влади людині, якій можна довіряти – ви можете приймати не найкращі рішення і зіпсувати собі життя і роботу. У кар’єрі все спокійно. А ось в любові у вас практично медовий місяць. Насолоджуйтесь чудовим періодом, вам сподобається.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки немов потраплять до скарбниці з розсипом коштовних каменів, золотих монет і срібних кубків. Тільки замість коштовностей перед вами стеляться можливості. І тут варто керуватися правилами скарбниць: беріть стільки, скільки можете забрати – не беріть більше, ніж вам під силу, але і не пропустіть щасливий шанс.

Раки (22 червня – 22 липня)

Ракам потрібно не висовуватися. Не те, щоб справи йдуть зовсім погано, але особливими проривами похвалитися не вийде. Постарайтеся бути максимально тихими і непомітними, не смітіть грошима і не хлопайте дверима. Але не замикайтеся в собі – скривдите партнера і зіпсуєте собі особисте життя. Будьте уважнішими і ніжнішими.

Леви (23 липня – 22 серпня)

Левам посміхається удача. Як то кажуть, куйте залізо не відходячи від каси. Будьте активні, напористі, впевнені в собі – і вам вдасться досягти практично чого завгодно. Головне не забувати про здоров’я і безпеку.

Період травмонебезпечний, хвороби не дрімають, а ви в пориві азарту думаєте, що на це можна махнути рукою. Не можна. Будьте обережнішими.

Діви (23 серпня – 22 вересня)

Дівам в любові не дуже щастить. Якщо вам захочеться проявити активність – стримайте себе, а то наламаєте дров.

Займіться чимось, в чому точно досягнете успіху. А зараз така сфера – це навчання. Будь-яке навчання, курси підвищення кваліфікації і вебінари принесуть багаті плоди, а знаннями ви зможете скористатися вже в найближчий час.

Читайте також: Квіти посеред морозів: найкращі кімнатні рослини, які розпускаються в зимовий час

Скорпіони (23 жовтня – 21 листопада)

Аж до неділі Скорпіонам потрібно тримати вушка на маківці і уважно слухати будь-яку прихожу інформацію.

А також спілкуватися з людьми, знайомитися, налагоджувати зв’язки – все це вам незабаром дуже стане в пригоді. А в неділю влаштуйте собі день тиші, щоб ні з ким не вступити в конфлікт.

Стрільці (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці – справжні везунчики. Якщо у вас завалялася парочка справ, які, як ви думали, вже ніколи не зрушать з місця, о диво – зараз вам вдасться розгойдати навіть їх!

Закохані зустрінуть відповідне почуття і будуть щасливі, кар’єристи зможуть просунутися вгору по кар’єрних сходах. У вас вийде буквально все.

Козероги (22 грудня – 19 січня)

Напишіть собі великими літерами «Ніякого ризику!». Повісьте на видне місце і дотримуйтесь цього принципу. Такий вже цей тиждень.

Надмірні фізичні та емоційні навантаження, недотримання техніки безпеки, фінансові авантюри – це все не для вас. І з коханими теж постарайтеся не сваритися.

Водолії (20 січня – 18 лютого)

Кар’єра і фінанси – ось сфери, в яких Водолії зможуть домогтися небувалих висот, якщо докладуть зусиль. Будьте енергійні і зібрані.

Однак поки ви зайняті роботою, публічними виступами і грошовими інвестиціями, не випускайте з поля зору особисте життя. Покинете партнера – дочекаєтеся любовних трикутників, а вам воно не треба.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби виявляться у владі нової любові. Вас захлиснуть емоції, ви відчуєте, що у вас немов виросли крила. Але не поспішайте бігти в загс – може виявитися, що ваша пасія зовсім не так прекрасна, як вам здається.

Можливо, серед гріхів виявиться незакритий тюбик, а може, виявляться проблеми і гірше. Дайте собі час пізнати людину краще.

Вам також має сподобатись...