Шоу-бізнес

Тіна Кароль розповіла, як під час війни допомагає онкохворим дітям

Відома українська співачка Тіна Кароль ще з 2013 року допомагає онкохворим дітям, а у 2014 році вона започаткувала благодійний фонд “Полюс тяжіння”. Тепер її допомога потрібна як ніколи.

Артистка розповіла, що зараз шукає ліки для онкохворих дітей, які важко дістати. Вона зі своєю командою робить усе можливе, щоб забезпечити дітей необхідним лікуванням.

“На сьогоднішній день ми забезпечуємо дітей ліками, які просто не можуть потрапити до цих лікарень, тому що про них не думають, тому що зараз не той час. Усі можливі та неможливі дії, які ми можемо робити саме для цих діток, ми робимо” , – розповіла Кароль в ефірі телемарафону.

 

Читайте також: 40-річна Брітні Спірс вагітна

 

 

Тіна Кароль почала допомагати онкохворим після смерті чоловіка Євгена Огіра. За 8 років існування фонд надав багаторазову допомогу всім 27 дитячим онкологічним відділенням міських лікарень в Україні та продовжує свою роботу під час війни.

“Вони не позбавлені моєї уваги. Я займалася онкохворими дітьми після смерті свого чоловіка з 2013 року. Я займалася всіма онколікарнями України. Робила це тихо. Поки вони воюють на своєму фронті та на фронті України. Це подвійний удар, який вони витримують”, — зазначила Тіна.

Вам також має сподобатись...