Шоу-бізнес

Дзідзьо відреагував, чи варто забороняти російську музику

Український музикант та актор Михайло Хома (Дзідзьо), відповів, чи варто забороняти російську музику.

В ефірі телемарафону артист розповів, що є чудові українські пісні, традиції – їх треба знати. Музикант переконаний, що від російської варто відмовитись.

“Я думаю, що це нормально. Я думаю, що це нормально поважати свою мову, що це нормально в Україні говорити українською. У мене ніколи таких питань і в голові навіть не було. Я виріс на Західній Україні.

Я народився тут, мене виховували українськими піснями… Мене бабуся виховала традиціями, веснянками, колядками, щедрівками… Це все треба знати… Ви подивіться, як вони переживають на весь світ, бо їх хтось ображає через їхню мову. На озброєння: українську мову, українську традицію, а то (російську – ред.) – заборонити», — зазначив артист.

Дзідзьо також розповів, як пережив перший день війни. Він тоді був удома, коли РФ напала на Україну. Він прокинувся від вибухів і зателефонував Юрію Горбунову. Так і зрозумів, що почалася війна.

 

Читайте також: Тіна Кароль розповіла, як під час війни допомагає онкохворим дітям

 

 

“Війна застала мене вдома. Я прокинувся вночі о 4-й ранку. Коли почув другий вибух, а в будинку, де я живу, немає підвалу, я спустився вниз. Зателефонував Юрі Горбунову і кажу: “Юро, ти чуєш те саме, що і я ?”.

Він відповів, що почалася війна. Ми з ним вирішували, що робити. Сім днів були у Києві. І зрозуміли, що треба їхати”, – поділився співак.

Наразі артист знаходиться у себе на малій Батьківщині, у місці, де він народився.

Вам також має сподобатись...