Шоу-бізнес

Світлана Тарабарова зараз у лікарні під крапельницями

Відома співачка Світлана Тарабарова опинилася у лікарні Івано-Франківська під крапельницями.

Про це виконавиця розповіла у своєму Instagram та показала фото з лікарняної палати. Що саме сталося зі співачкою, поки що невідомо. Але судячи з підпису, у Тарабарової щось трапилося з нервовою системою.

Тож знаменитість закликає кожного берегти себе.

“Люди, бережіть себе! Де б ви не були, та хоч би що робили — пам’ятайте, що резерви організму хоч і великі, але не нескінченні. Або тіло знайде спосіб нагадати вам про те… Звичайно, viйна, і всі ми зараз солдати і не час скиглити.

 

Читайте також: Макрон прокоментував причини рішення Путіна вторгнутися в Україну

 

Так просто бережіть себе, знайдіть 5 хвилин сьогодні, щоб почитати про “синдром уцілілого” про важливість відновлення нервової системи та тіла, щоб не втрачати потім 5 днів на лікування”, – зазначила Тарабарова.

У той же час, Світлана повідомила, що зараз із нею все відносно добре. Незабаром вона знову почне проводити волонтерські виступи, щоби підтримувати дух українців.

“І хоча довелося перенести кілька волонтерських виступів, ми обов’язково зустрінемося з усіма, хто чекав. Окреме спасибі лікарям Івано-Франківської обласної клінічної лікарні – ви диво. Зі мною вже все відносно добре, криза пройшла”, – поділилася виконавиця.

Вам також має сподобатись...